FitMaker

Czołem Ekipo !

Ostatni Piątek Sierpnia przed nami ( lub za nami, zależy kiedy czytacie tą wiadomość), więc pora przywitać się z jesienią.

Część z Was szykuje się do odwiezienia swoich pociech do szkoły, część z Was sama pewnie wraca do szkoły lub innych zajęć, więc pora przygotować się mentalnie na następne 10 miesięcy ciężkiej pracy .

Zatem bez przedłużania

Szot 1 – książka, którą polecam na zabranie się za robotę

Pokerowa Twarz – >, który ukaże się pod wydawnictwem OSM POWER i która stanowiła podwalinę pewnego programu od Pana ZenJaskiniowcaPEEEEL,.

Kontrowersyjna książka, która pomoże Wam wejść z pierdolnięciem ( wybaczcie) w następny etap Waszego życi.

Szot 2 - Podcast, który polecam

Powrót Rhondy Patrick do Joe Rogana

To kolejna wizyta tej Pani u Joe’go., świetna rozmowa, która porusza sporo tematów związanych chociażby z keto i świadomym żywieniem.

Rhonda jest jednym z najbardziej merytorycznych naukowców w świecie YT – dlatego serdecznie polecam tą rozmowę.

Szot 3 – Artykuł naukowy, który zrobił na mnie największe wrażenie

Stoimy realnie na progu czwartej fali COVID – 19, ponownie mówi się o zaostrzeniu zasad sanitarnych życia publicznego , szczególnie dla osób niezaszczepionych .

To czy chcecie się zaszczepić, czy nie to tylko i wyłącznie wasza sprawa – jednak świeżo opublikowanie badanie przez CDC pokazało, że osoby niezaszczepione mają 29x wyższe ryzyko hospitalizacji z powodu przebiegu infekcji, niż osoby zaszczepione.

Więc powiem Wam tylko jedno – szczepienia nie mają chronić Was przed infekcją, tylko przed śmiercią z powodu infekcji oraz pomóc odciążyć system zdrowia, który już jest na skraju załamania.

Szot 4 – Film, który oglądam 453534x

Nie jest tajemnicą, że lubię wracać do starych filmów i poddawać się kontemplacji jak to kiedyś było i jakie zasady rządził światem.

Jednym z moich absolutnie ulubionych filmów jest Buntownik z wyboru o geniuszu, który pod wpływem trafienia na dobry kurs, zaczyna zmieniać siebie i swój świat.

To jedna z tych sytuacji, które pokazują, że to okoliczności tworzą historię.

Ta sama woda, która rozmiękcza makaron, może utwardzać jajo.

Szot 5 –cytat, który kontempluje

“Challenge yourlimitations for the purejoy of challenge.”

– cytat autorstwa Chin-NingChu , czyli autorki Pokerowej twarzy ( patrz wyżej)

Jedną rzeczą, której się realni nauczyłem od swoich klientów, którzy znajdują się na szczycie łańcucha pokarmowego swoich biznesów, to fakt ciągłego podejmowania nowych wyzwań – w sporcie , życiu czy biznesie – tylko po to, aby podejmować wyzwania.

Kiedy większość z nas jest na tym świecie tylko po to, żeby umrzeć, to garść ludzi trafia tutaj po to, aby powiedzieć śmierci, że to jeszcze nie dzisiaj.

 

 

Pura Vida.

PS. 1

Zapraszam do pierwszego odcinka Carni Vloga dostępnego na YT – >> CLICK CLICK <<

PS. 2

W sklepie osmpower.pl na hasło fitmaker macie rabat na cały koszyk – nie wiem ile, bo to prezent od Marcina Osmana dla mojego „ plemienia „ , więc bawcie się dobrze, bo książki to jedyna inwestycja, która nawet jak się nie zwraca to i tak się zwróci.

Shopping Cart