FitMaker

Czołem Ekipo !

Czołem Ekipo !

Kolejny tydzień za nami, ten pozwolił złapać trochę oddechu od upalnego słońca w Naszej nieco gorszej Polskiej Edycji Miami Vice  

Zatem, przypomnę Wam, że dzisiaj piątek, więc niczym Super Detektyw Rutkowski – rozepnijcie koszule ( czy tam biustonosze, co kto woli ) zaparzcie kawę lub nalejcie Tekili i rozpoczynamy Nasze szoty.

Szot 1 – Jaki Podcast Zrobił na mnie największe wrażenie ?

Ci z Was którzy mnie obserwują, wiedzą, że jestem olbrzymim fanem metodologii Rafała Mazura a jego podcasty i artykuły na blogu wielokrotnie stanowiły dla mnie pewnego rodzaju katharsis w kontekście życia, biznesu czy rozwiązywania problemów wszelakich.

Więc Pan „ Zen jaskiniowca Peeeel”

opublikował pokaźny wpis i prawie dwu godzinne audio o jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci ze świata sportu, która nie jest sportowcem – czyli Timie Grooverze.

Jeżeli ktoś z Was nie wiem kim jest ów Pan, to w szybkim skrócie jest to jedna z osób, która najbardziej wpłynęła na sukces Micheala Jordana i jednocześnie jest przez niego ( MJ’a) znienawidzona do tego stopnia, że obiecał mu odstrzelenie jaj, jeżeli Tim kiedykolwiek pojawi się w jego posiadłości.

Tim jednocześnie był ojcem sukcesów takich ludzi jak Kobey czy Dwyane Wade, więc jeżeli chodzi o mental sportowy i jednocześnie poziom odniesionego sukcesu – należy bić pełne pokłony.

Tim właśnie wydał drugą książkę, która ukazała się pod wydawnictwem OSM Power >> CLICK CLICK << , która stała się jednym z powodów dlaczego Rafał kolejny raz ( co zdarza się bardzo rzadko) poświęcił swój wpis temu człowiekowi.

Więc jeżeli szukacie czegoś co da Wam konkretnego kopa w dupę, to nie szukajcie więcej, bo Wujek Rafuszek właśnie odpalił ciężką artylerię.

Szot 2 - Jakie badanie zrobiło na mnie wrażenie ?

W związku z przygotowaniami do pewnego projektu, który powstaje jeszcze w pełnej tajemnicy przed światem, dlatego jesteście pierwszymi, którym uchylę rąbka tajemnicy, zbieram sporo materiałów w temacie męskiej płodność .

Trafiłem na genialne opracowanie Etiologii Męskiej niepłodności i tak możemy poczytać o tym jak styl życia, genetyka oraz inne czynniki wpływają na produkcję pływaków przez Panów – i powiem Wam, że nie wygląda to dobrze, ba ! raport opublikowany przez WHO, mówi o tym, że całkiem niebawem spora część Panów może być bezpłodna.

Więc – Panowie do roboty.

Panie – weźcie swoich Panów w obroty, bo przecież bez nich nie stworzymy nowego lepszego świata .

Link do badania  >> CLICK CLICK <<

Szot 3 - Serial do którego wróciłem

Co prawda, nie mam zbyt wiele czasu na oglądanie Telewizji a nawet jeżeli go mam, to staram się poświęcać ów czas na bardziej wartościowe rozrywki. Jednak wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i czasami włącza się tryb typowego kanapowca, który marzy tylko o gapieniu się w zmieniające obrazki.

Dokładnie w tym tygodniu doszło do takiej sytuacji i wróciłem do jednej ze swoich ulubionych serialowych pozycji ( jako, że obecnie seriale mają deficyt postaci wartych obserwowania) czyli do Suits ( polskie tłumaczenie W garniturach – które uważam za totalne fatality)

Postać Harveya , szczególnie w pierwszych sezonach jest warto analizy i wprowadzeniu kilku zachowań do swojego zbioru
>> CLICK CLICK <<

Kilka kwiatków, które są w mojej głowie od bardzo dawna, łącznie z tym, które znajduje się na mojej tablic wizualizacji :

Szot 4 - Książka, którą czytam

W tym tygodniu, po kilku latach przerwy wróciłem do książki „ Zen i sztuka obsługi motocykla” czyli opowieści o tym jak Ojciec z synem przemierzają Stany Zjednoczone w poszukiwaniu … właśnie czego  ?

Wydaje się, że ojciec Sensu a syn Swojego ojca.

Genialna Pozycja, która również opiera w wiele kwiatków i która bardzo często znajduje się w wymienianych przez Mentorów goszczących u Tima Ferrisa.

„Góry trzeba pokonywać przy możliwie najmniejszym wysiłku i bez nadmiernej gorliwości. Twoja własna natura powinna ci podpowiedzieć szybkość wspinaczki. Jeżeli ogarnia cię niepokój – przyspieszaj. Jeżeli dostajesz krótkiego oddechu – zwolnij. Wszystko powinno odbywać się w stanie pośrednim pomiędzy niepokojem, a wyczerpaniem. Odtąd, kiedy już przestajesz wybiegać myślą daleko naprzód, każdy twój krok nie będzie już jedynie nastawiony na dotarcie do celu, będzie sam w sobie wydarzeniem. „

Szot 5 – Cytat, który w tym tygodniu jest ze mną

Abstrahując od kilku kwiatków wymienionych powyżej, to jednym z cytatów, który jest ze mną w Tym tygodniu i o którym najczęściej myślę, jest Ponownie Wujek Rafuszek :

WYGRYWANiE jest zajebiste. Ale proces przygotowywania się do WYGRANEJ jest przejebany “

Ten cytat możemy przełożyć na wiele elementów życia, nie tylko treningu.

Czy to w Biznesie – gdzie sukces naszego projektu zależy od naszego przygotowania

Pracy z klientem – gdzie Twoje przygotowanie, będzie pomagało w wygranej Twojego klienta

Czy trzymaniu się swoich założeń żywieniowych, gdzie dieta jest procesem przygotowywania a wygrana osiągnięciem konkretnej wagi czy sylwetki.

 

Zatem moi drodzy – Samego wygrywania, mimo przejebanego procesu.

PS. 1

W tym tygodniu ukazała się nasza rozmowa z Darią Łukowską na temat męskiej płodności – zachęcam Was do odsłuchu.

>>CLICK CLICK <<

PS. 2

W tym tygodniu wystartowały zapisy do projektu Mentoring , pozostały ostatnie wolne miejsca , więcej informacji znajdziesz tutaj: 

>> CLICK CLICK <<

Shopping Cart