FitMaker

Czołem Ekipo !

Epizod numer 6, to epizod wypchany po same brzegi informacjami, podcastami, książkami i innymi gadżetami. Ten tydzień był dla mnie łaskawy i mogłem wrócić do części porannych rutyn, dzięki czemu stworzyłem dla Was listę tego , co zostało w tym tygodniu przeze mnie odkryte , przeczytane czy obejrzane.

Szot 1 – Jaki Podcast zrobił na mnie największe wrażenie

W tym tygodniu Zen Jaskiniowca podesłał mi genialną rozmowę Marka Bella ( człowiek, którego samo podejście do Carnivore jest mi najbliższe ) z Menno Henselmasnem, czyli człowiekiem, który jest bardzo mocno związany z dietetyką tzw Science Based.

Panowie porozmawiali o adaptacjach metabolicznych , rekompozycji oraz o tym, czy musicie liczyć kalorii ( tak musicie, wybaczcie za spoilery)

Rozmowa szczególnie istotna dla Wszystkich, którzy interesują się żywieniem i myśleniem poza schematami.

Szot 2 - Film jaki zrobił na mnie największe wrażenie

Nie jestem olbrzymim Fanem kinematografii, raczej , kiedy już zasiadam do filmu, to staram się, żeby była to rozrywka na poziomi podłog, żeby nie musieć się za bardzo skupiać na akcji i wyłączyć mózg na te 1,5h ( jakby to było możliwe) .

Jednak tym razem wybór padł na The Tree of life – zupełnie przypadkiem trafiłem na niego na Prime Video , jako, że po roli Pitta w Podziemnym krągu oraz w Pewnego razu w Hollywood .

W tym filmie… no cóż.  Sami zobaczycie, jednak z perspektywy kogoś, kto jeszcze nia ma dzieci i ogląda świat przez lupę obiektywizmu , wow.

No i Sean Penn.

Tak.

Szot 3 - Co czytam w tym tygodniu

Dorwałem na Amazonie Pozycję typowo żywieniową, skorelowaną z Low Carbem, keto oraz obwinianiem insuliny za całe zło świata – Ben Bikman Why we get sick.

Warto przeczytać, aby wyrobić sobie opinie na temat wielu rzeczy.

Nigdy nie chciałem i nie chcę się zamykać w dogmatach, dlatego staram się szukać i czytać wiele publikacji, książek – nawet tych, które podchodzą pod typowy szuryzm ( a tej książki za taką nie używam )  – nigdy nie rozpatruje tego w kategorii straty czasu, bo nawet jeżeli stwierdzisz, że książka zawiera absurdalne uwagi i komentarze, to będziesz mógł dyskutować na poziomie z ludźmi, którzy reprezentują inne idee niż Twoja.

A jak mówi jeden z moich ulubieńców

Szot 4 - Powrót do serii ( tak wracam do różnych seriali, szczególnie jeżeli postacie mają pewne cechy charakteru i zachowania , które warto „ ukraść „ )

By the Order of Foookin Peaky Blinders , czyli Thomas Shelby i spółka.

Jestem prostym człowiekiem i szanuje proste podejście do życia , przejrzyste zasady i posiadanie jaj.

I Pamiętajcie 

Szot 5 – Cytat nad którym rozmyślam w tym tygodniu

„Obowiązkiem naszym jest robić to wszystko, czego chcemy, myśleć to, co wydaje nam się dobre, byćodpowiedzialnym
tylko przed sobą i stale kwestionować to, co się myśli – i wszystkich w ogóle”

Deal of The Week

Na stan wrócił Fit Maker 2.0 -> czyli zestaw moich ulubionych i najczęściej stosowanych suplementów, zamkniętych w jednym produkcie.

Jeden z suplementów, które powstały pod moim nadzorem i z których jestem bardzo dumny , przypominam, że w sklepie Testosterone.pl na hasło Marek macie rabat 😉  

Shopping Cart