FitMaker

Czołem Ekipo !

Moje wielkie Greckie Wakacje zakończyły się wielkim powrotem do rzeczywistości i pracą nad zaległymi oraz nowymi projektami, więc w tym tygodniu wracam do Was z 5 szotami – krótko i na temat !

Szot 1 – Co obecnie czytam ?

Mój człowiek Paweł Głuchowski udostępnił mi wersję Raw swojej książki ->  Vademecum Hipertrofii  .

Już dawno przestałem myśleć o sobie jako człowieku orkiestrze i nie nadrabiam nowości ze świata treningu – opieram się na pracy ze specjalistami a jak mam wątpliwości, to korzystam z wiedzy fachowców, których mam przyjemność znać i z nimi pracować lub przyjaźnić się na co dzień.

Książka Pawła jest czymś co musi się bez względnie znaleźć na półkach każdego, kto myśli poważnie o sobie jako trenerze lub podchodzi do swojego treningu „ profesjonalnie” .

Polecam – z czystym sercem

Szot 2 - Badanie, które zrobiło na mnie największe wrażenie

Bardzo często i duże pisze i publikuje na temat Covid – nie uważam się za specjalistę, ale lubię śledzić rzeczy, które bardzo mocno dotykają mojego życia – w tym wypadku pandemia dotknęła go na każdej płaszczyźnie od zawodowej po socjalną, dlatego tym bardziej śledzie co ciekawe newsy.

Szczególnie w sytuacji, kiedy musimy walczyć z dezinformacją – zarówna na temat szczepień jak i samego Covida – tutaj idących w dwie strony, zarówno tej, która jest Anty i tej, która jest 100% pro – staram się być głosem rozsądku i monitorować obie strony i wybierać to co ma sens, ale znajduje swoje odzwierciedlenie w badaniach naukowych a nie jest brana na chłopski rozum.

Więc, kolejna publikacja mówi o tym, że w ciągu dwóch tygodni od infekcji COVID-19, ryzyko udaru czy zawały wzrasta prawie 3- krotnie, co po raz kolejny pokazuje, że wirus nie koniecznie powinien być traktowany jako choroba układu oddechowego, ale jak wirus mocno uderzający w system sercowo – naczyniowy, którego układ oddechowy jest istotnym elementem.

Co więcej, zdecydowanie najbardziej martwi fakt efektów długoterminowych po covidzie, jak bezpłodność czy rozwój chorób neurodegeneracyjnych.

Ciekawe czasy przed nami. >> CLICK CLICK << 

Szot 3 - Jaki podcast zrobił na mnie największe wrażenie ?

Po urlopie wracam z pełnym spokojem do życia, dlatego w tym tygodniu też odpoczywałem od podcastów specjalistycznych i wróciłem do niezawodnego Rogana i jego rozmowy z Yenomi Park – uciekinierką z Kory Północnej i aktywistką praw człowieka.

Świetna rozmowa, która pokazuje świat po drugiej stronie lustra. >> CLICK CLICK <<

Szot 4 - Cytat który kontempluje

„Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.“

Warto doceniać małe rzeczy, takie jak spacer z psem, jak słońce na plaży, czy morska bryza.

Co więcej, kiedy przychodzą Twarde czasy, to one nie trwają wiecznie a Twardzi ludzi, już tworzą legendę.

Szot 5 – Deal of the week

Na stan wróciła OMA – czyli ONE MAN ARMY, pre workout zaprojektowany przeze mnie dla wszystkich ludzi, którzy szukają rozwiązania bez zbędnych dodatków pompujących a wspierających wszystkie procesy regeneracyjne i działających ergogenicznie.

Nie ważne, czy biegasz, dźwigasz, rzucasz, boksujesz albo kopiesz.

Ten pre work na pewno będzie dobry i bezpieczny.

Kod rabatowy w sklepie testosterone.pl – Marek

Pura vida !

Shopping Cart