FitMaker

Opis

1. Prowadzenie dziennika oraz raportów zgodnie z ustaleniami ( 7-14 dni ) – te dane są podwaliną naszej pracy, jeżeli ich nie otrzymam, to jest to podstawa do zakończenia współpracy.

2. Kontakt telefoniczny odbywa się po wcześniejszym wybraniu terminu konsultacji w panelu Klienta Fit Maker.

W trakcie naszych rozmów będę Cię prosił o samodzielne zarezerwowanie kolejnej rozmowy w panelu klienta Fit Maker.

To Twoją rolą jest dbanie o terminarz tych rozmów, bo one przybliżają Cię do celu i perfekcji.

Jeśli Ty o to zadbasz, nie ja, to jest to również forma dyscypliny przy pracy nad planem.

Nie stawisz się na rozmowie danego dnia? Ona przepada i musisz zarezerwować kolejną, nie otrzymasz ode mnie żadnej formy przypomnienia.

3. Kontakt mailowy – bez ograniczeń – jeżeli nie wiesz, czy papryka zielona jest tym samym czym czerwona, albo Zbigniew to inaczej Zbyszek, to nie krępuj się, pisz do mnie maila.

4. No Phone policy – nie odpowiadam na wiadomości sms, Whats App lub w social media – aby współpraca miała pełen wymiar to Twoje pytania, moje odpowiedzi i cały proces stanowi dokumentację naszej pracy, do której zarówno Ty i ja możemy wrócić.

5. Wszystkie zalecenia wprowadzane przez Ciebie są dobrowolne

Pamiętaj, że pracujemy nad Twoim planem i Twoimi efektami, więc to Ty jesteś odpowiedzialny za dążenie do założonych celów oraz dokumentowanie swoich wyników. Jestem dla Ciebie dostępny, kiedy tego potrzebujesz, ale nie będę przypominał o swoim istnieniu. Jeśli będziesz maksymalnie zaangażowany w całym procesie, wtedy Twoja praca ma sens i przyniesie dobre rezultaty. Ja jestem tylko dodatkiem, aby wskazać Ci odpowiedni kierunek.

Współpraca 90/180

Cena indywidualna

POZOSTAŁE OPCJE

Konsultacja

477,00 zł

Współpraca 30

577,00 zł

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off