FITMAKERFISCHER

90/180

OPIS

1. Prowadzenie dziennika oraz raportów zgodnie z ustaleniami ( 7-14 dni ) – te dane są podwaliną naszej pracy, jeżeli ich nie otrzymam, to jest to podstawa do zakończenia współpracy.

2. Kontakt telefoniczny odbywa się po wcześniejszym wybraniu terminu konsultacji w panelu Klienta Fit Maker.

W trakcie naszych rozmów będę Cię prosił o samodzielne zarezerwowanie kolejnej rozmowy w panelu klienta Fit Maker.

To Twoją rolą jest dbanie o terminarz tych rozmów, bo one przybliżają Cię do celu i perfekcji.

Jeśli Ty o to zadbasz, nie ja, to jest to również forma dyscypliny przy pracy nad planem.

Nie stawisz się na rozmowie danego dnia? Ona przepada i musisz zarezerwować kolejną, nie otrzymasz ode mnie żadnej formy przypomnienia.

3. Kontakt mailowy – bez ograniczeń – jeżeli nie wiesz, czy papryka zielona jest tym samym czym czerwona, albo Zbigniew to inaczej Zbyszek, to nie krępuj się, pisz do mnie maila.

4. No Phone policy – nie odpowiadam na wiadomości sms, Whats App lub w social media – aby współpraca miała pełen wymiar to Twoje pytania, moje odpowiedzi i cały proces stanowi dokumentację naszej pracy, do której zarówno Ty i ja możemy wrócić.

5. Wszystkie zalecenia wprowadzane przez Ciebie są dobrowolne

Pamiętaj, że pracujemy nad Twoim planem i Twoimi efektami, więc to Ty jesteś odpowiedzialny za dążenie do założonych celów oraz dokumentowanie swoich wyników. Jestem dla Ciebie dostępny, kiedy tego potrzebujesz, ale nie będę przypominał o swoim istnieniu. Jeśli będziesz maksymalnie zaangażowany w całym procesie, wtedy Twoja praca ma sens i przyniesie dobre rezultaty. Ja jestem tylko dodatkiem, aby wskazać Ci odpowiedni kierunek.

Shopping Cart

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.