Badania do kawy #12

Czołem Ekipo.

Powoli wychodzimy z wakacyjnego marazmu – ja w międzyczasie szykuje i obrabiam dla Was kurs od zera do fischera i szykuje kilka nowych materiałów na stronę, więc jako pierwsi będziecie mieli insajder w to co się dzieje na salonach i specjalnie dla Was wjeżdżamy z badaniami do kawy

Więc odpalcie espresso, usiądźcie wygodnie i odpalamy.

Badanie numer 1

Spójność z samym sobą jest skorelowane z mniejszym ryzykiem depresji, niepokoju czy zaburzeń sercowo – naczyniowych.

Co to realnie znaczy?

Posiadanie moralnego kompasu oraz życie wg szeroko pojętego kodeksu pozwala na zmniejszenie zaburzeń związanych z wspomnianymi stanami.

Osoby, które żyją wg moralnych reguł i standardów mają dużo niższe ryzyko rozwoju depresji czy zaburzeń psychosomatycznych

„ Silne strony charakteru to pozytywne cechy osobowości, które są niezbędne dla tożsamości, przyczyniają się do większego dobra i odgrywają korzystną rolę w promowaniu dobrego samopoczucia i pozytywnego zdrowia. Nasze wyniki pokazują, że osoby, które prowadzą swoje życie według wysokich standardów moralnych, mają znacznie mniejsze szanse na depresję. Sugerują również, że preferencje dotyczące opóźnionej gratyfikacji mogą mieć pewien potencjał, by łagodzić ryzyko lęku, a wykorzystywanie mocnych stron o charakterze moralnym do pomagania innym może być korzystne dla zdrowia fizycznego (zarówno w przypadku samooceny stanu zdrowia fizycznego, jak i układu sercowo-naczyniowego). zapobieganie chorobom). „

Więc – życzę Wam zbudowania solidnego kodeksu i życia zgodnie z nim.

Badanie tym ciekawsze, że przeprowadzone przez Polskich naukowców >> CLICK CLICK <<

Badanie numer 2

Antyoksydanty zawarte w krowim mleku mogą chronić przez rozwojem Alzheimera

Naukowcy przebadali 73 osoby dorosłe w wieku od 60 do 89 lat, którzy zazwyczaj spożywali mniej niż 1,5 porcji nabiału dziennie i podzielili ich na dwie grupy: jedną, której spożycie mleka nie uległo zmianie, i drugą, której poproszono o zwiększenie spożycia mleka do trzech filiżanek. dziennie (dokładnie 1 procent mleka o niskiej zawartości tłuszczu) przez trzy miesiące.

Pod koniec eksperymentu naukowcy odkryli, że grupa, która wypijała trzy filiżanki mleka dziennie, doświadczyła średnio 5% wzrostu poziomu GSH w mózgu i 7% wzrostu przeciwutleniacza w okolicy ciemieniowej ich mózgi, podczas gdy grupa, która piła mniej mleka, nie doświadczyła żadnych zmian.

Bardzo ciekawy eksperyment, szczególnie w czasach, kiedy wszystko co odzwierzęce jest oskarżane o wszelkie zło świata.

Więc – pijcie mleko na poczet zdrowego mózgu.

Pura Vida

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.