Badania do kawy #16

Z delikatnym opóźnieniem wracam do Was z badaniami do kawy , więc, zaparzcie espresso albo inne au lait i do boju.

Badanie numer 1

TRE – czyli coś co nazywamy przerywanym postem ( bardzo brzydko ) wpływa na zmniejszenie masy tłuszczowej wisceralnej- czyli tej, która znajduje się w dużym wymiarze w okolicach jamy brzucha i tej, która jest najbardziej wpływająca na zaburzenia zdrowotne.

Co ciekawe – nie ważne, czy pracujemy na diecie High czy low carb – spadki tłuszczu wisceralnego były niezależne od zastosowanego modelu.

Czy to magiczna metoda na odchudzanie ?

Nie.

TRE ogranicza czas w którym spożywasz jedzenie, co przekłada się na to, że zjadasz mnie kalorii w ciągu doby, czyli doprowadzasz do redukcji masy ciała.

Od dawna już wiemy, że skuteczność metod żywieniowych nie zależy od wybranego makroskładniki dominującego w diecie, tylko od odpowiedniego używania dźwigni ruchu / kalorii

Koniec końców wszystko sprowadza się do kcal in / kcal out.

Link do badania: >> CLICK CLICK <<

Badanie numer 2

Insulina jest odpowiedzialna za modulowanie receptorów serotoninowych w mózgu – więc jej zaburzenia wpływają na ogólne samopoczucie i zmiany nastroju, szczególnie te skorelowane z ogólnym odczuciem stanów niepokoju oraz tolerancją stresorów.

Co się zatem okazało, że osoby cierpiące z powodu cukrzycy typu drugiego i insulinooporności mogą mieć zaburzenia nastroju indukowane przez wpływ insuliny na receptor  DR 5-HT.

Co to znaczy ?

To znaczy, że jeżeli masz cukrzycę, jesteś otyły albo insulinooporny i masz / miewasz stany depresyjne / stany niepokoju – to insulina jest jednym z powodów dla których tak może być.

Badanie numer 3

Chociaż istnieją dowody na to, że spożywanie nieprzetworzonego czerwonego mięsa wiąże się ze zwiększonym ryzykiem zachorowalności i śmiertelności, są one słabe i niewystarczające do sformułowania silniejszych lub bardziej rozstrzygających zaleceń dotyczących spożywania czerwonego mięsa – Nature.

Tak, już dawno o tym mówiłem i pisałem – problem jest przy wysokim przetworzeniu mięsa, jeżeli bazujesz na dobrej jakości wołowinie, która nie ocieka tłuszczem i nie smażysz jej na palmowym – nie umrzesz.

Można jeść wołowinę i cieszyć się dobrym zdrowiem. >> CLICK CLICK <<

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.