Badania do kawy #20

Czołem Ekipo !

Wracamy z kolejną serią badań do kawy .

Przypominam również, że dzisiaj macie ostatnią szansę na skorzystanie z promocji -50% na wszystkie kursy i szkolenia online na fitmakerfischer.com

Dodatkowo z kodem 5szotow – macie kolejne -5% , czyli łącznie -55%

Zatem, bez przedłużania.

Odpalamy podwójne espress doppio i wchodzimy w świat nauki.

Badanie #1

Uzależnienie od Smartfonów jest powiązane z gorszymi funkcjami poznawczymi, mniejszą samo – kontrolą oraz gorszym Well – beingiem.

Widzimy coraz więcej badań pokazujących jak negatywny wpływ ma na nasze funkcjonowanie uzależnienie od telefonów i małych dopaminowych bodźców jakie nam serwują social media.

Warto wrzucić swoje zachowania pod lupę szczególnie teraz, kiedy zbliżamy się do rodzinnego okresu świąt i spędzania czasu razem.

Więcej offline, mniej online.

Link do badania >> CLICK CLICK <<

Badanie #2

Otyłość stała się właśnie czołowym, modyfikowalnym czynnikiem rozwoju chorób neurodegeneracyjnych.

O tym jak styl życia wpływa na Twój mózg mówimy ciągle, w kursie mózg jak żyleta znajduje się nawet cały panel o połączeniu diety, stresu i braku snu na Twój mózg.

Analiza danych od 378615 respondentów w corocznym badaniu US Behavioral Risk Factor Surveillance System z 2018 r. oceniła względny udział 8 modyfikowalnych czynników ryzyka — brak aktywności fizycznej, aktualne palenie, depresja, niski poziom wykształcenia, cukrzyca, otyłość w wieku średnim, nadciśnienie w wieku średnim i utrata słuchu – w procencie ryzyka rozwoju demencji.

Otyłość i brak ruchu to czynniki, które istotnie wpływają na neuroinflamacje – czyli stany zapalne wpływające na prace naszego hipokampu czy funkcjonowanie naszych neuronów, co przekłada się na realny wzrost rozwoju Alzheimera czy Parkinsona.

Link do badania >> CLICK CLICK <<

Badanie #3

Bezpłodni mężczyźni stosujący konopie indyjskie ( thc) są bardziej narażeni na niższy poziom testosteronu i zmienioną morfologię plemników w porównaniu z osobami nie palącymi

Wiem, że żyjemy w czasach w których rekreacyjne używki stają się popularne i legalne, wiem, że jest sporo publikacji pokazujących pozytywny wpływ THC i CBD na wiele schorzeń spotykających nas w XXI wieku, ale nie jest to wskazanie do nagminnego nadużywania tego typu używek.

Pamiętajcie, że zawsze jest podatek do zapłacenia – w tym wypadku Panowie płacicie swoim poziomem testosteronu i jakością nasienia.

Link do badania >> CLICK CLICK <<

Pura Vida

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.