Badania do kawy #21

Czołem Ekipo !

Kolejny tydzień pełen wyzwań przed nami, więc zaparzcie solidne espresso i zróbcie sobie 10 minut przerwy z badaniem do kawy od Fisia.

Here we Go.

Badanie numer 1

O stresie mówimy bardzo często i dużo w jego negatywnym kontekście – oczywiście nadmiar stresorów w naszym życiu i w XXI wieku jest olbrzymim problemem i nadmiar bodźców na które się wystawiamy jest kolejnym problem, który mocno warunkuje prace naszego układu nerwowego – jednak umiarkowany lub niski poziom stresu jest dla nas dobry dla naszego mózgu , przynajmniej tak mówią badania.

Jednym z powodów może być to, że stresory stawiają nam wyzwania, które musimy rozwiązać ( czyli problemy ) a rozwiązywanie problemów stymuluje odpowiednie partie naszego mózgu.

Stres od niskiego do umiarkowanego jest dla Ciebie dobry: Badania wykazały, że osoby, które zgłaszały niski lub umiarkowany poziom stresu, miały zwiększoną aktywność w częściach mózgu odpowiedzialnych za pamięć roboczą

Uczestnicy, którzy twierdzili, że doświadczali chronicznie wysokiego poziomu stresu, wykazywali spadek w tych obszarach mózgu.

Więc jak w większości wypadków, to dawka czyni truciznę.

Jako, że wchodzimy w grudzień, zbliżają się święta – skupcie się na inwestycji w sensowny czas ze swoim bliskimi, odpoczynek i pracą nad sobą i swoim stylem życia.

Zróbcie solidny krok wstecz, aby potem wystrzelić

Link do badania >> CLICK CLICK <<

Badanie numer 2

Dieta śródziemnomorska bogata w polifenole i błonnik może redukować trzewną tkankę tłuszczową.

Po 18 miesiącach osoby poddane tej diecie zauważyły redukcję tłuszczu trzewnego o 14 procent; osób stosujących dietę śródziemnomorską odnotowało 7-procentowy spadek. Tłuszcz trzewny wśród „zdrowo odżywiających się” zmniejszył się o 4,5 procent

Dieta śródziemnomorska dalej jest najlepszym modelem żywieniowym jeżeli chodzi o jego uniwersalność, łatwość pracy i zdrowotność.

Koniec kropka.

Link do badania >> CLICK CLICK <<

Badanie numer 3

Sztuczne oświetlenie zewnętrzne w nocy było związane z upośledzonymi poziomami glukozy i zwiększonym o 28% ryzykiem cukrzycy, jak wykazało badanie przekrojowe przeprowadzone na około 100 000 osób w Chinach

Światło zaburza rytm dobowy – zaburzony rytm dobowy upośledza PGC – 1a i pracę wielu innych genów, enzymów i białek odpowiedzialnych za pracę gospodarki cukrowej.

Więc….

Inwestuj w swój rytm dobowy i sen aby twoja gospodarka cukrowa pracowała lepiej.

Link do badania >> CLICK CLICK <<

Pura Vida Ekipo

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.