Badania do kawy #23

Czołem Ekipo !

Odpalcie kawę i usiądźcie wygodnie.

Mamy dla Was parę ciekawostek.

Badanie #1

Badania kliniczne potwierdzają, że trening wytrzymałościowy zwiększa zdolności antyoksydacyjne mięśni i zapewnia ochronę przed stresem oksydacyjnym.

Jakby to było dla nas wielkie zaskoczenie, że ruszanie dupy jest lepsze niż nie ruszanie.

Zabawnym jest fakt, że tyle badań pokazuje przewagę ruchu nad siedzeniem – zupełnie jakby naszym przeznaczenie było bycie w ruchu a nie siedzenie po 16h…

Wait…

Trudno znaleźć sytuacje w której nie ruszanie się jest lepszym wyborem, niż ruch.

Nie zawsze musisz pracować na 100%, każda forma ruchu jest dobra.

Najlepszym rozwiązaniem jest mieszanie kilku form i rodzajów aktywności, aby czerpać jak najwięcej plusów.

Zatem – po przeczytaniu kolejnych badań, wstań i rusz dupę.

Link do badania – > https://www.mdpi.com/2076-3921/12/1/39

Badanie # 2

Badania opublikowane w czasopiśmie Mental Health and Physical Activity wykazały, że już jedna sesja Yogi i medytacji,  może zmniejszyć lęk, poprawić samopoczucie i zmniejszyć biomarkery związane ze stanem zapalnym i zaburzeniami neurologicznymi u pacjentów hospitalizowanych z depresją.

Odkrycia te wskazują, że ćwiczenia aerobowe i praktyki umysł-ciało, takie jak joga i uważność, mogą być praktycznymi interwencjami dla osób doświadczających ciężkiej depresji.

Wykazano, że zarówno ćwiczenia, jak i praca umysł-ciało zmniejszają objawy depresji, lęku i innych zaburzeń klinicznych. Badacze byli ciekawi, czy już jeden trening Yogi lub uważności  będzie miał wpływ na odczucie lęku, czy  dobrego samopoczucia.

Ponadto badacze postawili hipotezę, że biomarkery zapalne zmniejszą się, a biomarkery neurogenezy wzrosną.

Wyniki tego zbierania danych ujawniły, że zarówno ćwiczenia fizyczne, jak i ćwiczenia umysł-ciało zwiększyły dobre samopoczucie i pozytywne samopoczucie  oraz zmniejszyły niepokój i złe samopoczucie.

 Jednak ćwiczenia  ruchowe były bardziej skuteczne w działaniu neurostymulacyjnym, podczas gdy poprawiające samopoczucie, ćwiczenia umysł-ciało były lepsze w zmniejszaniu negatywnego samopoczucia

Jeśli chodzi o efekty biologiczne, aktywność umysłu i ciała obniżyła interleukinę-1β, biomarker zapalny, a ćwiczenia zmniejszyły czynnik martwicy nowotworu-α, również biomarker przeciwzapalny.

Pytania ?

Nie?

Rusz dupę.

>> CLICK CLICK <<

Badanie #3

JUŻ sześć minut intensywnych ćwiczeń może opóźnić początek choroby Alzheimera.

 Krótka, ale intensywna jazda na rowerze zwiększa produkcję wyspecjalizowanego białka, które jest niezbędne do tworzenia nowych połączeń w mózgu, uczenia się , pamięci oraz może chronić mózg przed spadkiem funkcji poznawczych związanym ze starzeniem się.

6 MINUT.

6 !

CZEGO NIE ROZUMIESZ.

>> CLICK CLICK <<

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.