Badania do kawy #24

Czołem Ekipo !

Odpalcie kawę i usiądźcie wygodnie.

Mamy dla Was parę ciekawostek.

Badanie #1

Jednym z największych hitów sprzedażowych oraz trendów żywieniowych i nasza ucieczka od spożywania mięsa, niestety ( stety) rzeczywistość jest okrutna i mięso pochodzenia roślinnego jest zwykle ultraprzetworzone, a niewiele z nich jest wzbogacanych kluczowymi mikroelementami znajdującymi się w mięsie.

Poleganie wyłącznie na mięsie pochodzenia roślinnego może z czasem prowadzić do niedoborów żelaza, cynku i witaminy B12, jeśli nie zwiększysz spożycia tych niezbędnych składników odżywczych z innych źródeł pokarmowych – więc …

Still, dieta wege nie jest optymalnym rozwiązaniem i wymaga odpowiedniego podejścia suplementacji i optymalizacji diety.

Link do badania:

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/1747-0080.12793

Badanie #2

Zdrowie i styl życia matki w czasie ciąży są ważnymi regulatorami rozwoju neurologicznego dziecka. Cukrzyca ciążowa i otyłość matki mogą mieć niekorzystne skutki dla rozwoju dziecka.

Natomiast zdrowa, kompleksowa dieta wspiera rozwój zdolności poznawczych, językowych i motorycznych dziecka.

To nadal mnie niezmiennie bawi, że w Polsce panuje trend robienia z ciężarnej osoby, która powinna tylko leżeć i odpoczywać i oczywiście jeść za dwoje, nie dla dwojga, tylko za dwoje.

Ciąża to czas w którym to co robisz i jak robisz ma podwójne znaczenie – każdy Twój wybór wpływa nie tylko na Ciebie, ale również rozwój dziecka.

Link do badania:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/36596942/

Badanie # 3

 Viagra obniża ryzyko chorób serca u mężczyzn nawet o 39 procent, co więcej mężczyźni, którzy przyjmowali ten lek, wydają się również mniej narażeni na przedwczesną śmierć z jakiejkolwiek przyczyny.

 W badaniu wzięło udział 70 000 dorosłych mężczyzn w średnim wieku 52 lat, u których w pewnym momencie życia zdiagnozowano zaburzenia erekcji.

Yup…

Co ja mogę powiedzieć… 😉

Link do badania:

https://academic.oup.com/jsm/article/20/1/38/6986842?login=false

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.