Badania do kawy #27

Czołem Ekipo !

Odpalcie kawę i usiądźcie wygodnie.

Mamy dla Was parę ciekawostek.

Badanie #1

W czasach, kiedy usilnie stara się nam przemycać zamienniki mięsa i zwracać uwagę na to, jak zdrowa jest dieta bezmięsna i jak szkodliwe jest mięso, takie publikacje dają do myślenia podwójnie.

Zespół japońskich naukowców odkrył nowe przeciwutleniacze w kurczaku, wieprzowinie i wołowinie, które mogą pomóc złagodzić zmęczenie i zapobiegać demencji.

Co jest ciekawe, o tyle, że mamy sporo nowych publikacji mówiących o tym, że mięso nie jest takie straszne, jakim go przedstawiana.

Więc jedzćie swoje białko bardzo grzecznie.

Link do badania – > https://www.mdpi.com/2076-3921/11/12/2401#

Badanie #2

Im większe spożycie cukrów prostych, tym większe ryzyko chorób sercowo naczyniowych , to znaczy, że jeżeli wasza dieta opiera się o wysokie spożycie węglowodanów prostych, bez obecności błonnika, to wasze ryzyko rozwoju zaburzeń sercowo – naczyniowych wzrasta – jednocześnie na każde 5g błonnika dodane do cukrów prostych, mamy spadek tego ryzyka .

Jaki wniosek ?

Jedzmy węgle złożone z obecnością błonnika.

Link do badania – > https://bmcmedicine.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12916-022-02712-7

Badanie #3

Zmiana schematów żywieniowych serwowanych w szkołach, doprowadziła do spadku BMI u dzieci, które uczęczały do szkół objętych programem.

Ustawa o zdrowych, wolnych od głodu dzieciach z 2010 r. (HHFKA), która miała zastosowanie do szkolnych śniadań, obiadów i przekąsek sprzedawanych w szkolnych automatach i sklepach, wzmocniła standardy żywieniowe, obejmując więcej produktów pełnoziarnistych, owoców, warzyw i niskotłuszczowego nabiału produkty o mniejszej zawartości sodu i tłuszczu niż poprzednie wytyczne.

Czyli zmiana jedzenia na jakościowe i zmniejszenie podaży kcal spowodowało spadek BMI ?

Niemożliwe….

Link do badania – > https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/fullarticle/2801450?guestAccessKey=b12838b1-bde2-44e9-ab0b-50fbf525a381&utm_source=For_The_Media&utm_medium=referral&utm_campaign=ftm_links&utm_content=tfl&utm_term=021323

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.