FitMaker

BADANIE DO KAWY #1

Czy zdajesz sobie sprawę z Tego, że na przełomie ostatnich 16 lat, Twoje nasienie uległo znacznemu pogorszeniu ?

Co więcej, biorąc pod uwagę fakt, że męski styl życia pozostawia wiele do życzenia, to będzie tylko gorzej ?

Wiesz, że 20 lat temu Panowie mieli prawie 25% testosteronu więcej niż teraz ?

Utrzymanie odpowiedniego stężęnia testosteronu jest niezbędne do zachowania zdrowia układu kostno – stawowego na starość, wyższe poziomu tego hormonu są również skorelowane z mniejszym ryzykiem rozwoju chorób neurodegeneracyjnych oraz rozwoju chorób metabolicznych.

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że od kiedy Viagra stała się ogólno dostępna w Szwecji, to ilość samobójstw spadła o prawie 30% ?

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że problemy z alkoholem dotyczą głównie mężczyzn, co więcej to my odpowiadamy z wzrost ilośći przypadków Raka w 2020 roku.

Panowie, przyszłość nie wygląda ciekawie, to jest ten moment, kiedy pora zastanowić się, czy kończąc 70 lat, będziesz przypominał Sly Stallone czy Ferdka Kiepskiego.

Decyzja należy tylko do Ciebie i to ty musisz ruszyć swój tyłek.

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off