FitMaker

BADANIE DO KAWY #2

W poszukiwaniu mitycznych i magicznych metod na poprawienie pracy naszego mózgu, jesteśmy w stanie wydać nasze ciężo zarobione miliony ( co przy obecnej inflacji zwykłe drobne) i poświęcić inne elementy naszego zdrowia, tylko po aby zamienić się w prawdziwych Einsteinow, chociaż na 5 minut swojego życia – niczym po NZT z filmu limitless

Jednak, kiedy przychodzi do starcia z rzeczywistością, która zdecdowanie bardziej przypomina Lśnienie, szczególnie jeżeli niedosypiamy kolejną noc a brak snu zapijamy espresso przygotowane na monsterze i do tego słodzimy nasz napój białym proszkiem, który tylko z barwy przypomina cukier, to znaczy, że pora wyciągnąć siekierę i zrobić porządek.

Ze swoją głową.

Nauka w tym wypadku jest bezwględna, aby uzyskać długwieczność i zdrowie Twojego mózgu, trzeba inwestwać w rzeczy, które wydają się cholernie mało seksowne.

1. Dieta – czyli inwestycja w tłuszcze nnkt, EPA i DHA oraz wywalanie przetworzonego żarcia, które już po 4 tygodniach może działać negatywnie na nasz mózg

2. Ruch – nie zbudujesz mózgu nie trenując mięśni i nie zbudujesz mięśni nie trenując mózgu -> aktywność fizyczna stymuluje BDNF i NGF, czyli dwie neurotrofiny odpowiedzialne za to, że pamiętasz więcej i robisz lepiej.

3. Sen – czyli odpowiednia praca układu glimfatycznego i utylizacja całego syfu, który nagromadził się w Twoje głowie – dosłownie i w przenośni, więc jeżeli nie śpisz conajmnije 6h na dobę, to odpuść sobie magiczne suple.

4. A skoro o suplach – to wybierz, te które odpowiednio pomagają pracować Twojej głowie – Lion’s mane, chaga ,omega 3, Cholina czy magnez

Nie musisz szukać magicznej krainy z jendorożcami, żeby twoja głowa pracowała lepiej, musisz ruszyć dupę i o siebie zadbać.

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off