FitMaker

BADANIE DO KAWY #3

A więc mówisz mi , że śpisz 5 godzin i nie wiesz czemu jesteś zmęczony ?

Mam nadzieję, że w ten weekend poświęciliście czas na sen i spłacenie waszego długu sennego po ciężkim roboczym tygodniu

Dlaczego tak ciągle czepiam się tego spania ?

No cóż, nie dlatego, że jestem monotematyczny ( chociaż jestem ) – ale, dlatego, że stale ukazują się publikacje wskazujące na to, jak istotny jest sen w kontekście naszego zdrowia. .

Świeżo opublikowane badanie przez Lekarzy z Massachusetts General Hospital na myszach ( tak wiem, to nie ludzie, ale pozostaje czekać na przeprowadzenia takich katuszy na homosapiens ) wykazało, że niedobór snu istotnie wpływa na zwiększenie wydzielania białych krwinek działąjących pro zapalnie – u myszy, które miały zaburzony schemt snu wykazaono wzrost stężęnia neutrofili i monocytów , co więcej – okazało się, że doszło do zdecydownego wzrostu ryzyka zakrzepicy oraz zabuzreń drożności żył.

Co to znaczy ?

Możemy zakładać, ze u Osób, które śpią zdecydowanie krócej lub mają zaburzny schemat snu, dochodzi do wzrostu ryzyka rozwoju chorób sercowo naczyniowych.

Czyli, jeżeli znajdujesz się w grupie wysokiego ryzyka

– jesteś otyły
– pijesz
– palisz
– nie ruszasz się

Dalej – jeżeli popatrzymy sobie na badania na ludziach, to mamy wzrost il-6, zaburzenia osi sytości, zaburzenia miesiączkowania, wzrost ryzyka otyłości u noworodków

Więc – jeżeli chcesz sobie zrobić dobrze, to się wyśpij.

Pura Vida

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off