FitMaker

BADANIE DO KAWY #4

XXI wiek wymaga od nas działania w myśl Harder, Better, Faster , Stronger – musimy pracować więcej, musimy pracować ciężej, musimy pracować dłużej.
Systemy zmianowe stają się podwaliną Fabryk, magazynów czy punktów logistycznych – bo kto nie jest dostępny 24/7 ten z góry jest skazany na pożarcie.
W tym wszystkim mało kto patrzy na konsekwencje jakie niesie „ zmianowy „ styl życia.


Badania są bezwzględne – osoby pracujące w systemach zmianowych, zdecydowanie częściej cierpią z powodu zaburzeń emocjonalnych czy psychologicznych, gorzej radzą sobie z presją oraz odczuwają dużo mniejszą satysfakcję ze swojej pracy.


Kierowcy, pracujący w systemie zmiennym mają aż o 300% większe ryzyko spowodowania wypadku, niż ci pracujący w systemie stałych godzin.
Wśród osób pracujących w systemie zmiennym, widzimy większe ryzyko rozwoju nowotworów, rozwoju zaburzeń neurologicznych, zaburzeń osi głodu i sytości czy większego ryzyka zaburzeń gospodarki cukrowej

Szczególnie kiedy pracujemy w systemie zmian codziennych, lub krótkoterminowych – w momencie kiedy mamy sytuację ze względnie wydłużonym systemem zmianowym np.: 5-7 dni, nasz organizm potrafi się całkiem nieźle zaadaptować – jednak niestety, szybka zmiana przyzwyczajeń powoduje, że część naszego organizmu nadal pozostaje w jet lagu i mimo tego, że wydaje nam się, że wszystko jest si.


To tylko się nam wydaje.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam cię na jutrzejszy darmowy webinar na temat pracy zmianowej – link do zapisów w bio.

Pura Vida

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off