FitMaker

BADANIE DO KAWY #6

Okazuje sie, ze jestesmy montonni – wiekszosc z nas ma tendencje do opierania sie o jeden model sniadania i dzialanie na powtarzalnosci.

Czy to zle ?

Dietetyka to skomplikowana dziedzina nauki o zdrowiu, tym bardziej, że sami lubimy ją utrudniać i szukać magicznych rozwiązać łatwych problemów.

Podstawy zawsze będą podstawami, dlatego zacznij od tych podstawowych elementów, cała reszta to tylko dodatki.

1. Zacznij monitorować ile jesz ( T kcal ) – tak, podstawą jest realna ocena tego ile jesz a ile powinineś, jak nauczysz się monitorować swoje dzienne spożycie, wtedy możesz przestać liczyć. Wliczasz wszystko, nawet tą krówkę od Haliny i tą bezę do kawy też.

2. Zacznij monitorować co jesz ( makroskładniki) , kiedy już wiesz ile jesz a ile powinineneś, poraz zadbać o to co się składa na twoje realne T kcal – czyli zadbać o podaż białka ( tak, to jest priorytet) , węglwoodanów i tłuszczy ( tutaj wybierz to co lubisz bardziej i to co się przyda w twojej aktywności fizycznej)

3. Obserwuj jak to co jesz i ile jesz na Ciebie działa – jeżeli czujesz się po czymś źle, to nie musisz organizować pikiety hejtującej krowy za to, że dają mleko po którym masz sraczkę, tylko przestań pić mleko – simple like that.

4. Wprowadź odpowiednie zmiany – skoro uważasz, że robisz wszystko dobrze, a dalej nie masz rezultatów, to znaczy, że nie wszystko robisz dobrze.

Na koniec – rusz dupę, to nie Twoje geny zjadły 4-ta paczkę lejsów w tym tygodniu .

Wiec jezeli powtarzalnosc pomaga ci utrzymac te kilka prostych elemetnow i przybliza cie do Twoich celow – to have fun.

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off