BADANIE DO KAWY #6

Okazuje się, ze jesteśmy monotonni – większość z nas ma tendencje do opierania się o jeden model śniadania i działanie na powtarzalności.

Czy to złe ?

Dietetyka to skomplikowana dziedzina nauki o zdrowiu, tym bardziej, że sami lubimy ją utrudniać i szukać magicznych rozwiązać łatwych problemów.

Podstawy zawsze będą podstawami, dlatego zacznij od tych podstawowych elementów, cała reszta to tylko dodatki.

1. Zacznij monitorować ile jesz ( T kcal ) – tak, podstawą jest realna ocena tego ile jesz a ile powinieneś, jak nauczysz się monitorować swoje dzienne spożycie, wtedy możesz przestać liczyć. Wliczasz wszystko, nawet tą krówkę od Haliny i tą bezę do kawy też.

2. Zacznij monitorować co jesz ( makroskładniki) , kiedy już wiesz ile jesz a ile powinieneś, poraź zadbać o to co się składa na twoje realne T kcal – czyli zadbać o podaż białka ( tak, to jest priorytet) , węglowodanów i tłuszczy ( tutaj wybierz to co lubisz bardziej i to co się przyda w twojej aktywności fizycznej)

3. Obserwuj jak to co jesz i ile jesz na Ciebie działa – jeżeli czujesz się po czymś źle, to nie musisz organizować pikiety hejtującej krowy za to, że dają mleko po którym masz sraczkę, tylko przestań pić mleko – simple like that.

4. Wprowadź odpowiednie zmiany – skoro uważasz, że robisz wszystko dobrze, a dalej nie masz rezultatów, to znaczy, że nie wszystko robisz dobrze.

Na koniec – rusz dupę, to nie Twoje geny zjadły 4-ta paczkę lejsów w tym tygodniu .

Wiec jeżeli powtarzalność pomaga ci utrzymać te kilka prostych elementów i przybliża cię do Twoich celów – to have fun.

Leave a Comment

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.