FitMaker

EPIZOD 28

CZOŁEM EKIPO !

Styczeń się kończy, więc pewnie siłownie powoli pustoszeją, większość zapomina już o swoich noworocznych postanowieniach i odlicza czas do tłustego czwartku, żeby pochwalić się ilością zjedzonych PONCZKÓW, dlatego dobrze, że jesteście Wy i idziemy razem na przekór chwilowym zrywom i motywacją – dlatego dzisiaj dolewam oliwy do Waszego ognia i trochę materiałów ku pokrzepieniu krwi, żeby krew Waszych wrogów była słodka a ich czaszki miękkie – SKAL !

Szot #1 – co obecnie czytam

Wchodzimy w czas kiedy wszystkim przyda się kop w 4 litery, żeby osiągnąć swoje cele i założenia, więc ze swojej półki ściągnąłem „ The Lessons of History” – i jedno jest pewno, życie jest rywalizacją i im szybciej to zrozumiemy, tym szybciej przestaniemy udawać, że czegoś jeszcze nie wiesz.

W twoich celach jest jeden główny rywal – Twój opór, czyli Ty sam – zatem, weź łopatę i sznur, znajdź las daleko od swojego domu i dokładnie tam schowaj zwłoki swojego oporu i już do nich nigdy nie wracaj – bo jak mówi Vito Corleone

„ Są rzeczy, które trzeba zrobić, i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwić. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem o nich zapomina „

 

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

W tym tygodni ( jak zawsze , kiedy potrzebuje powrotu na tory) był gnębiony Wujek Rafuszek i nie to, że go nie gnębię ( osobiście) codziennie, ale tym razem katowałem jeden podcast kilkukrotnie a mianowicie -David Goggins i usuwanie strachu.

Szot #3 – co obecnie oglądam

W tym tygodniu nadrobiłem dokument – 14 Szczytów dostępny na netflixie.

Nie widziałeś – obejrzyj.

Widziałeś – obejrzyj jeszcze raz i rusz dupę.

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Czemu ludzie sami siebie zwodzą – >> CLICK CLICK <<

Czasami trzeba usiąść i ostrzyć miecz a czasami trzeba zmienić miecz na siekierę albo pistolet.

Nie musisz ciągle walić głową w mur, czasami drzwi i klamka jest 10 centymetrów dalej.

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

Większość ludzie nie ma potrzeby posiadania milionów dolarów, ma potrzebę przeżycia emocji jakie dają takie pieniądze

PURA VIDA !

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off