EPIZOD 28

CZOŁEM EKIPO !

Styczeń się kończy, więc pewnie siłownie powoli pustoszeją, większość zapomina już o swoich noworocznych postanowieniach i odlicza czas do tłustego czwartku, żeby pochwalić się ilością zjedzonych PONCZKÓW, dlatego dobrze, że jesteście Wy i idziemy razem na przekór chwilowym zrywom i motywacją – dlatego dzisiaj dolewam oliwy do Waszego ognia i trochę materiałów ku pokrzepieniu krwi, żeby krew Waszych wrogów była słodka a ich czaszki miękkie – SKAL !

Szot #1 – co obecnie czytam

Wchodzimy w czas kiedy wszystkim przyda się kop w 4 litery, żeby osiągnąć swoje cele i założenia, więc ze swojej półki ściągnąłem „ The Lessons of History” – i jedno jest pewno, życie jest rywalizacją i im szybciej to zrozumiemy, tym szybciej przestaniemy udawać, że czegoś jeszcze nie wiesz.

W twoich celach jest jeden główny rywal – Twój opór, czyli Ty sam – zatem, weź łopatę i sznur, znajdź las daleko od swojego domu i dokładnie tam schowaj zwłoki swojego oporu i już do nich nigdy nie wracaj – bo jak mówi Vito Corleone

„ Są rzeczy, które trzeba zrobić, i robi się je, ale nigdy o nich nie mówi. Nie próbuje się ich usprawiedliwić. Są nie do usprawiedliwienia. Po prostu się je robi. A potem o nich zapomina „

 

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

W tym tygodni ( jak zawsze , kiedy potrzebuje powrotu na tory) był gnębiony Wujek Rafuszek i nie to, że go nie gnębię ( osobiście) codziennie, ale tym razem katowałem jeden podcast kilkukrotnie a mianowicie -David Goggins i usuwanie strachu.

Szot #3 – co obecnie oglądam

W tym tygodniu nadrobiłem dokument – 14 Szczytów dostępny na netflixie.

Nie widziałeś – obejrzyj.

Widziałeś – obejrzyj jeszcze raz i rusz dupę.

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Czemu ludzie sami siebie zwodzą – >> CLICK CLICK <<

Czasami trzeba usiąść i ostrzyć miecz a czasami trzeba zmienić miecz na siekierę albo pistolet.

Nie musisz ciągle walić głową w mur, czasami drzwi i klamka jest 10 centymetrów dalej.

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

Większość ludzie nie ma potrzeby posiadania milionów dolarów, ma potrzebę przeżycia emocji jakie dają takie pieniądze

PURA VIDA !

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.