FitMaker

EPIZOD 33

CZOŁEM EKIPO !

Pora na 33 epizod 5 szotów, więc nalejcie sobie tequili, nieco więcej niż zawsze, albo zaparzcie kawę,

nieco mocniejszą, niż normalnie i bawcie się dobrze – przyda się nam Wszystkim.

Szot #1 – co obecnie czytam

   Kryzys – szansa, jak rozwinąć siebie i biznes w czasach zawieruchy – myślę, że każdy z nas patrzy z niepokojem w przyszłość i stawia sobie pytania co może zrobić, żeby się zabezpieczyć, ta książka od Marcina Osmana, pokazuje historie wielu osób, które wykorzystały kryzys – biznesowy lub personalny aby rozwinąć skrzydła . Przypominam, że w sklepie OSMpower.pl na hasło fitmaker macie 10% rabatu

 Waldemar Łysiak – Talleyrand Droga Mefistofelesa , czyli postać, która fascynuje nawet Wujka Rafuszka i jednocześnie daje perspektywę życia w zwariowanych czasach.

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Lex Friedman i Mark Zuckerberg – ten podcast nabiera więcej i więcej sensu im bardziej patrzy się na perspektywę wojny XXI wieku – tej cybernetycznej.

Szot #3 – co obecnie oglądam

3 część dokumentu o Kanyem Wescie – czyli jeen yuhs , ta część jest szczególnie ważna, bo pokazuje jak zmienia się mentalność i dlaczego giganci nie widzą swojego odbicia w lustrze …

Perspektywa, która pokazuje, że sukces nie zawsze idzie w parze ze zdrowymi zmysłami, albo nie można mieć zdrowych zmysłów chcąc osiągnąć wielki sukces

Ocenę pozostawiam Wam

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Badania pokazują, że ludzie, którzy cieszyli się najlepszym zdrowiem i długowiecznoścnią robią codziennie między  6 a 8 tysięcy kroków , ważna kwestia w planowaniu swojego zdrowia.

Więc – ruszać tyłki.

>>CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

Lepiej być wojownikiem w ogrodzie, niż ogrodnikiem na wojnie.

 

Niektórzy ludzie mówią, że można robić wszystko, bo żyje się tylko raz i dlatego trzeba łapać każdą okazję. Natomiast ja uważam, że właśnie dlatego, iż żyje się tylko raz, nie można robić wielu rzeczy, na przykład zawstydzających lub niegodnych, bo już nie będzie się miało drugiego życia, aby to naprawić  – to jest mój komentarz do faktu, że Gwiazdy wielkiego formatu wzięły pieniądze za  występ na rzecz Ukrainy, kiedy My  wielcy / mali ludzie, pomagamy pro – bono , mimo tego, że każdy z Nas toczy małą wojnę z życiem.

PURA VIDA !

PS.

Przypominam, że możecie się zapisać na darmowy webinar, który odbędzie się 10 marca, gdzie będziemy rozmawiać o tym jak wpływać na pracę mózgu i regulować stres – jedzeniem i suplementacją , zapisz się tutaj ->

https://fitmakerfischer.com/na-biezaco/

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off