EPIZOD 33

CZOŁEM EKIPO !

Pora na 33 epizod 5 szotów, więc nalejcie sobie tequili, nieco więcej niż zawsze, albo zaparzcie kawę,

nieco mocniejszą, niż normalnie i bawcie się dobrze – przyda się nam Wszystkim.

Szot #1 – co obecnie czytam

   Kryzys – szansa, jak rozwinąć siebie i biznes w czasach zawieruchy – myślę, że każdy z nas patrzy z niepokojem w przyszłość i stawia sobie pytania co może zrobić, żeby się zabezpieczyć, ta książka od Marcina Osmana, pokazuje historie wielu osób, które wykorzystały kryzys – biznesowy lub personalny aby rozwinąć skrzydła . Przypominam, że w sklepie OSMpower.pl na hasło fitmaker macie 10% rabatu

 Waldemar Łysiak – Talleyrand Droga Mefistofelesa , czyli postać, która fascynuje nawet Wujka Rafuszka i jednocześnie daje perspektywę życia w zwariowanych czasach.

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Lex Friedman i Mark Zuckerberg – ten podcast nabiera więcej i więcej sensu im bardziej patrzy się na perspektywę wojny XXI wieku – tej cybernetycznej.

Szot #3 – co obecnie oglądam

3 część dokumentu o Kanyem Wescie – czyli jeen yuhs , ta część jest szczególnie ważna, bo pokazuje jak zmienia się mentalność i dlaczego giganci nie widzą swojego odbicia w lustrze …

Perspektywa, która pokazuje, że sukces nie zawsze idzie w parze ze zdrowymi zmysłami, albo nie można mieć zdrowych zmysłów chcąc osiągnąć wielki sukces

Ocenę pozostawiam Wam

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Badania pokazują, że ludzie, którzy cieszyli się najlepszym zdrowiem i długowiecznoścnią robią codziennie między  6 a 8 tysięcy kroków , ważna kwestia w planowaniu swojego zdrowia.

Więc – ruszać tyłki.

>>CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

Lepiej być wojownikiem w ogrodzie, niż ogrodnikiem na wojnie.

 

Niektórzy ludzie mówią, że można robić wszystko, bo żyje się tylko raz i dlatego trzeba łapać każdą okazję. Natomiast ja uważam, że właśnie dlatego, iż żyje się tylko raz, nie można robić wielu rzeczy, na przykład zawstydzających lub niegodnych, bo już nie będzie się miało drugiego życia, aby to naprawić  – to jest mój komentarz do faktu, że Gwiazdy wielkiego formatu wzięły pieniądze za  występ na rzecz Ukrainy, kiedy My  wielcy / mali ludzie, pomagamy pro – bono , mimo tego, że każdy z Nas toczy małą wojnę z życiem.

PURA VIDA !

PS.

Przypominam, że możecie się zapisać na darmowy webinar, który odbędzie się 10 marca, gdzie będziemy rozmawiać o tym jak wpływać na pracę mózgu i regulować stres – jedzeniem i suplementacją , zapisz się tutaj ->

https://fitmakerfischer.com/na-biezaco/

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.