FitMaker

EPIZOD 39

CZOŁEM EKIPO !

Większość z Was pewnie jest już w drodze na majówkę albo na majówkowe balety, więc tym razem odpalcie dobrą Tequilę, lub Rum, żeby wypić szklaneczkę za Pirata z Karaibów.

Zatem bez przedłużania, 5 szotów czas start

 

Szot #1 – co obecnie czytam

W tym tygodniu nadrabiam zaległości od Marcina Osmana – > metoda bullet journal, czyli książka, która pomoże ci w końcu zorganizować swoje życie, pracę i obowiązki.

Prosta metoda na to, żeby robić lepiej i osiągać więcej

Dla mnie bomba – tym bardziej, że od lat jestem fanem list, karteczek i notesów

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Rozmowa Joe Rogana z Bj Pennem.

Jestem old schoolowym fanem UFC – obecnie oglądam więcej skrótów oraz urywek z walk za pomocą UFC Pass, ale na walki Bj Penna wstawałem w nocy.

Świetna i wartościowa rozmowa o sportach walki i życiu.

>>CLICK CLICK <<

Szot #3 – co obecnie oglądam

W tym tygodniu nie miałem specjalnie dużo czasu na seriale czy dokumenty, więc wrzucę swoją polecajkę z ponadczasowym Tonym Soprano – idealne weekend majowy ( wiecie, że w tym roku, pierwszy raz obejrzałem ten serial  ?)

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Badania wykazują, że w średnim i starszym wieku – optymalna ilość snu to 7 godzin.

>>CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

“Nigdy nie płacz za tym, bo nigdy nie będzie płakało za Tobą.”

Wujek Rafuszek

PURA VIDA !

PS – Wujek Rafuszek, czyli zen jaskiniowca, wydał program Być i mieć, czyli zestaw narzędzi do tego, żeby opanować swoje życie. To są gotowe rozwiązania, które po wprowadzeniu działają, jedyne co musicie robić, to zastosować się do metody.

Polecam !

 

>>ZEN JASKINIOWCA<<

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off