FitMaker

EPIZOD 45-46

CZOŁEM EKIPO !

Nadrabiamy zaległości z zeszłego tygodnia, dlatego dzisiejsze szoty są podwójne , więc zróbcie sobie dwie kawy, dwa szoty tequili i bawcie się dobrze

Szot #1 – co obecnie czytam

Czarny łabędź. Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem , czyli Nasem Talib mówi ci dlaczego musisz być przygotowany na przypadek .

Książka na spokojne wieczory, kiedy włącza się mój wewnętrzny Autyzm i potrzebuje wyciszenia -> czyli Grisham, Zawodowiec. Tak ten sam Grisham, który pisze genialne thrillery , napisał powieść o profesjonalnym zawodniku footballu amerykańskiego, który przeniósł się do Włoch. Świetna powieść .

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Lex Friedman – dlaczego social media są złe –

Joe Rogan i Fahim Anwar – na rozluźnienie –

Szot #3 – co obecnie oglądam

  1. Rzut życia ( hustle ) z Adamem Sandlerem – Sandler grający postacie dramatyczne robi na mnie wrażenie, najpierw uncutDiamonda teraz to. Polecam na luźny wieczór, bardzo dobry film – 90% na rottentomatoes nie kłamie


  2. Prawnik z Lincolna – lubię książki michaelconnell’iego, bosh i Micki Haller to dwie główne postacie z jego książek – serial netflixowski wyciąga to co najlepsze a aktor grający Hallera jest dobrym wyborem – teksty? Genialne. Polecam.

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Jak nasz ruch przetwarza i zapamiętuje ruch –

> CLICK CLICK <<

świetny artykuł

Bycie optymistą jest powiązane z dłuższym zżyciem –

> CLICK CLICK <<

 

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

„Nie jesteśmy determinowani naszymi doświadczeniami. Jesteśmy samo-determinowani znaczeniami, jakie tym doświadczeniom nadajemy. Wydarzenia nie determinują znaczeń. To my determinujemy samych siebie znaczeniami, jakie tym wydarzeniom przypisujemy.”

PURA VIDA !

Ps 1 : Wystartowaliśmy z zapisami na Seminaria Biznes dietetetyka – na hasło 5szotow dostaniecie 20% rabatu

www.biznesdietetyka.pl

 

Jaki warunek ?

Macie czas do Niedzieli 23.59.

Shopping Cart

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off