EPIZOD 45-46

CZOŁEM EKIPO !

Nadrabiamy zaległości z zeszłego tygodnia, dlatego dzisiejsze szoty są podwójne , więc zróbcie sobie dwie kawy, dwa szoty tequili i bawcie się dobrze

Szot #1 – co obecnie czytam

Czarny łabędź. Jak nieprzewidywalne zdarzenia rządzą naszym życiem , czyli Nasem Talib mówi ci dlaczego musisz być przygotowany na przypadek .

Książka na spokojne wieczory, kiedy włącza się mój wewnętrzny Autyzm i potrzebuje wyciszenia -> czyli Grisham, Zawodowiec. Tak ten sam Grisham, który pisze genialne thrillery , napisał powieść o profesjonalnym zawodniku footballu amerykańskiego, który przeniósł się do Włoch. Świetna powieść .

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Lex Friedman – dlaczego social media są złe –

Joe Rogan i Fahim Anwar – na rozluźnienie –

Szot #3 – co obecnie oglądam

  1. Rzut życia ( hustle ) z Adamem Sandlerem – Sandler grający postacie dramatyczne robi na mnie wrażenie, najpierw uncutDiamonda teraz to. Polecam na luźny wieczór, bardzo dobry film – 90% na rottentomatoes nie kłamie


  2. Prawnik z Lincolna – lubię książki michaelconnell’iego, bosh i Micki Haller to dwie główne postacie z jego książek – serial netflixowski wyciąga to co najlepsze a aktor grający Hallera jest dobrym wyborem – teksty? Genialne. Polecam.

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Jak nasz ruch przetwarza i zapamiętuje ruch –

> CLICK CLICK <<

świetny artykuł

Bycie optymistą jest powiązane z dłuższym zżyciem –

> CLICK CLICK <<

 

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

„Nie jesteśmy determinowani naszymi doświadczeniami. Jesteśmy samo-determinowani znaczeniami, jakie tym doświadczeniom nadajemy. Wydarzenia nie determinują znaczeń. To my determinujemy samych siebie znaczeniami, jakie tym wydarzeniom przypisujemy.”

PURA VIDA !

Ps 1 : Wystartowaliśmy z zapisami na Seminaria Biznes dietetetyka – na hasło 5szotow dostaniecie 20% rabatu

www.biznesdietetyka.pl

 

Jaki warunek ?

Macie czas do Niedzieli 23.59.

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.