EPIZOD 50

CZOŁEM EKIPO !

Witam Was w jubileuszowym 50 odcinku szotów .

Na samym wstępie  zacznę od Tego , że zbudowaliśmy solidne plemię i bardzo dziękuję za to, że jesteście i czytacie moje wypociny.

Mam dla Was 2 ważne informacje:

  1. TYLKO DLA WAS  otworzył się dzisiaj Fit Market i możecie kupić wszystkie nasze programy 50% taniej i to jedyna szansa, żeby stać się ich posiadaczami , ponieważ potem znikają i zostają tylko w subskrypcji
  1. Szoty będą nabierały innego wymiaru i dorzucimy do tego Badania do kawy, które do Was trafią raz w tygodniu oraz dostęp do wszystkich podcastów, które powstają i powstaną szybciej niż będą dostępne populacyjnie

To moje DZIĘKI dla Was i mam nadzieje, że bawicie się równie dobrze jak ja w trakcie czytania tych postów

A teraz bez przedłużania !

>> LINK DO SKLEPU <<

Szot #1 – co obecnie czytam

Jedna z legend branży fitness wydała książkę – czyli Alan Aragorn, człowiek, który wie o żywieniu niemal tyle co Ja ( joking) , wydał bardzo dobrą pozycję, która powinna znaleźć się na półkach każdego adepta żywienia , nawet jako forma podziękowania za jego dotychczasową pracę

Flexible Dieting – > dostępny na amazonie

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Mark Bell i Liver King – najbardziej kontrowersyjna postać w świecie fitness , warto posłuchać, nawet tylko i wyłącznie w celach informacyjnych

Szot #3 – co obecnie oglądam

W tym tygodniu wróciłem nostalgicznie do serialu Hoży Doktorzy ( Scrubs), który teraz po prawie 10 latach daje mi dużo więcej sensu i przemyśleń, niż to co widziałem, kiedy byłem dzieckiem.

Scrubs znajdziecie na Disney plus – szczerze polecam, bo można złapać sporo życiowego dystansu.

>>CLICK CLICK<<

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Naukowcy badają dlaczego pamięć o strachu jest wgrana w nasz mózg

> CLICK CLICK <<

świetny artykuł

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

“A tribe is a group of people connected to one another, connected to a leader, and connected to an idea. For millions of years, human beings have been part of one tribe or another. A group needs only two things to be a tribe: a shared interest and a way to communicate.”

Seth Godin – człowiek warty 50 milionów dolarów

PURA VIDA !

PS – Pamiętajcie, że sklep działa dla Was od TERAZ do końca weekendu. Udanych zakupów.

>> LINK DO SKLEPU <<

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.