EPIZOD 54

CZOŁEM EKIPO !

Witam was po powrocie z urlopu, więc odpalcie kawę, bo mam dla Was parę rzeczy do przesłuchania, przeczytania i obejrzenia.

Więc zaparzcie kawę i bawcie się dobrze

I koniecznie sprawdźcie PS na końcu szotów – bo jest gruba akcja

Szot #1 – co obecnie czytam

3 książki, które absolutnie Wam polecam przeczytać, które dały mi najwięcej bodźców do pisania notatek

  1. Jordan Peterson – Beyond Order – czyli druga część 12 zasad. Zawsze staram się zabierać ze sobą książkę, która zmusza mnie do przemyśleń, żeby złapać odpowiednią perspektywę
  2. Biznesowa, która dała mi bodziec i kilka pomysłów na nowy rok – > Wojna Sztuki Pressfielda – to kolejny raz kiedy ją czytam i kolejny, kiedy daje mi inną perspektywę na nowe doświadczenia biznesowe, lubię do niej wracać >> CLICK CLICK <<
  3. Jak urlop , to oczywiście też coś na odpoczynek głowy, więc dobra powieść – tym razem wracam do Lee Child’a i Jacka Reachera -> Lepiej już umrzeć.

 

Reacher to kot, proste zasady, proste myślenie  – to co lubię.

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Joe rogan fight companion – co tu dużo mówić, Rogan i jego ziomki, MMA, alkohol i sporo śmiechu – polecam >>CLICK CLICK<<

Mark Bell i human garage – >> CLICK CLICK <<  – jak użyć narzędzi, które już masz.

I oczywiście Rafuszek i jego nowy podcast, którego głównymi bohaterami są psychopaci Bartek Kubkowski i Robert Karaś -> czyli zwolnij egzorcystę i wykorzystaj swoje demony – >> CLICK CLICK <<

Szot #3 – co obecnie oglądam

Więc tak

Mike na Disney + – czyli serial oparty o życie Tysona. Serio, bardzo polecam

Na urlopie nie miałem za dużo czasu na oglądanie TV, ale udało się obejrzeć dwa odcinki nowej gry o tron – > zapowiada się dobrze, liczę, że nie spierdolą tego jak ostatniego sezonu.

 

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

wrzuciłem ostatnio do badania do kawy, więc wrzucam Wam ponownie jako polecajkę  >> CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

Money is about the FREEDOM to choose

Success takes a backbone, not a wishbone

Where attention goes, energy flows. Where energy flows, things GROW. Be conscious of what you FOCUS 

PURA VIDA !

PS: Jako, że jutro obchodzę urodziny, wystartowaliśmy z wyprzedażą urodzinową, czyli -50% na wszystkie programy i kursy na stronie fitmakerfischer.com

Co więcej kurs Tajniki Biznesu wg Fit Makera jest już dostępny na stronie w piekielnej promce  – więc nie zapomnijcie sprawdzić i skorzystać z okazji

Jako członkowie mojego plemienia na hasło 5szotow macie dodatkowe 5% rabatu na wszystkie kursy.

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.