FitMaker

STRONA GŁÓWNA

WEBINARY

VIDEO Q&A

<< ARTYKUŁY / FORSKOLINA - SIEDEM POWODÓW DLACZEGO WARTO JĄ SUPLEMENTOWAĆ

E-BOOKi

AUDIOBOOKi

FORSKOLINA - SIEDEM POWODÓW DLACZEGO WARTO JĄ SUPLEMENTOWAĆ

Siedem powodów dlaczego forskolina powinna stać na twojej półce

Forskolina to suplement najczęściej stosowany w aspekcie działania usypiającego ze względu na jej charakter antyhistaminowy, często również, zaznacza się, że za tzw fajer dostajemy nocne spalanie tłuszczu. Hmm.. Jednak to nie wszystko, witam w forskolinowymmatrixie.

1. Forskolina pozytywnie wpływa na wyczulenie receptorów insulinowych, jednak blokuje transport glukozy przez blokowanie glut 1 i glut 4, więc słabym pomysłem jest suplementacja
forksoliny w okolicach posiłku z wyosoką zawartością WW

2. Pobudza działanie cAMP, pozytywnie wpływając na pracę naszych mitochondriów

3. Forskolina hamuje wytwarzanie IL-2, jednego z głównych czynników wpływających na formowanie się TH1 z TH0. Co jest bardzo przydatne w przypadku regulowania zaburzonych ramion układu odpornościowego – chociażby w przypadku choroby Haszimoto ( ZAWSZE sprawdzamy stan cytokin zapalnych w przypadku obecności chorób autoimmunologicznych)

4. Redukuje objawy astmy poprzez działanie podobne do leków beta-adrenolitycznych

5. Wpływa na wzrost masy kośćca, co czyni ją przydatnym suplementem u osób cierpiących na zaburzenia układu kostnego, może być elementem przyśpieszającym regenerację kostno-stawową chociażby po złamaniach, wraz z kwercytyną, która zapobiega atrofii mięśniowej.

6. Pobudzając pracęcAMP redukuje objawy zmęczenia – ciągle suplement na sen? 

7. Zwiększa poziom HDL-C – czyli,tego „dobrego” i „porządanego” typu cholesterolu.
Myślę, że jest to jeden z suplementów, którym warto się zainteresować oraz znaleźć dla niego miejsce na swojej półce

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off