Czołem Ekipo.

Witam Was w drugim odcinku MBA.

Czyli Fisiu mądrzy się o biznesie i swoich doświadczeniach, które z tego wynikają.

Motyw główny – Przewiduj.

Na wstępie – przy pisaniu tego materiału nie ucierpiał żaden niedziałający ekspress do kawy ( jeszcze)

Jestem właścicielem 4 ekspresów do kawy, tak, dobrze przeczytałeś ( z prezentem od Rafała Mazura to nawet 5) , więc jak bardzo bym chciał, to codziennie mógłbym pić kawę z innego ekspresu ( bogactwo) i nie mówię tego, żeby się pochwalić – poczekajcie na puentę.

Więc – jakiś czas temu kupiłem Nivone CR 769 – bo po 20 ciężkich latach służby w moim domu umarł mój delonghi, który przeżył dwa pokolenia Fischerów . W międzyczasie pojawił się pomysł otwarcia zdrówko bistro

Do zdrówka wrzuciliśmy Delonghi specialista, który jest ekspresem kolbowym z wbudowanym młynkiem, eskpres do tego stopnia mi się spodobał, że postanowiłem kupić taki sam do domu a Nivonę przerzucić do biura, które powstawało nad zdrówkiem.

Tak więc staliśmy się właścicielami dwój kolbowych delonghi – no cóż, ta historia idzie dalej, pewnego pięknego dnia w naszych ziarnach cudownej Wietnamskiej kawy trafił się kamy, który załatwił żarna ekspresu i musieliśmy wysłać go do serwisu – długo nie myśląc przerzuciłem swój domowy delonghi do bistro a do domu wrzuciłem biurowo – domową Nivone i wszystko byłoby cudownie, gdyby nie fakt, że w trakcie użytkowania domowego Delonghi w Bistro – ktoś ( nie będę wskazywał palcem) uszkodził panel sterujący ekspresu, który zatrzymał się na mieleniu tylko jednego rodzaju kawy i oczywiście musiał trafić do serwisu.

Więc domowa nivona dostała eksmisję do zdrówka.

Oczywiście w międzyczasie stał się fischeryzm ( określenie czarnego łabędzia w moim życiu) i okazało się, że brakuje części do kolbowych delonghi i trzeba je zamawiać prosto od producenta, który nie bardzo ma ochotę pisać z serwisem.

Siedząc w domu i pijąc rozpuszczalną kawę ( tak, wiem, profanacja) stwierdziłem, że musimy przewidywać takie sytuacje i fuck upy i być przygotowanym na fakt, że pewnego dnia kamień w ziarnach kawy może pozbawić nas ekspresu i zanim zakupisz ekspres do kawy, przeczytaj jak z dostępnością części.

Okay za tą enigmatyczną historią kryje się jedna z najważniejszych zasad jaką kieruje się w biznesie

Przewiduje wszystkie możliwe fuck upy – podejmując jakąkolwiek decyzje rozłóż ją na czynniki pierwsze i dokładnie zastanów się co może się spierdolić na każdym z etapów – załóż, że spierdoli się na 100%, jeżeli jednego się nie spierdoli – to jesteś bezpieczniejszy o jedną pozycję z listy.

Zawsze przewiduj i bądź przygotowany. 

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.