FitMaker

EPIZOD 29

04.02.2022 | 5 SHOTÓW

CZOŁEM EKIPO !

Wracam do Was z kolejnymi 5cioma szotami

Bez przedłużania – odpalcie tekile, kawkę lub inne napoje i bawcie się dobrze

Szot #1 – co obecnie czytam

Jedną z osób, która w tym roku wisi na mojej tablicy jest Kevin Hart, jako pewnego rodzaju wzorzec drogi do sukcesu, więc wrzuciłem sobie na ruszt jego książkę ( która jest dostępna również jako Audiobook, gorąco go polecam) Can’t make this up – jedna z lepszych biografii jakie czytałem.

Polecam

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Lex friedman, Gordon ryan, GSP i John danaher – jeżeli jesteś fanem sportów walki a szczególnie mma czy bjj, to ten podcast jest absolutnym must havem.

Szot #3 – co obecnie oglądam

Ten weekend stoi pod znakiem nowej serii na amazonie – czyli Reacher, opartej o książki Lee child’a , które uwielbiam, czytałem wszystkie po polsku i angielsku.

Serial w końcu ma aktora przypominającego z aparycji bohatera książek.

Więc ten weekend to Jack Reacher i szklaneczka Tequili, albo 5.

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

 

Covid – 19 dosyć mocno wpływa na nasze funkcjonowanie w kontekście mózgu -okazuje się, że co 5ta osoba cierpi z powodu zaburzeń skupienia, pamięci czy koncentracji po Covidzie .

Ja sam w styczniu przeszedłem zakażenie, które było bardzo delikatne, ale efekty „ brain foga „ czy zaburzeń nastroju odczuwałem niemal cały miesiąc.

To bardzo ciekawy temat…

>> CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

 „ świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy „

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie.

PURA VIDA !

PS.

Ps – Na Fitmakerfischer.com wystartowaliśmy z opcją subkskrypcji – czyli dostępem do wszystkich programów, ebooków, audiobooków, 5 szotów oraz w najbliższym czasie Video Q and A, sesji z gotowania, materiałów ekskluzywnych z przygotwania szkoleń czy kursów oraz wielu innych rzeczy ze świata fit Makera do których możecie wejść na stałe .

Dla Was – na hasło 5szotow, 10% rabatu na wszystkie opcje ! 

https://fitmakerfischer.com/subskrypcja/

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off