WSPÓŁPRACA

KONSULTACJA

.

Cena: 677.00 PLN

WSPÓŁPRACA 90/180 DNI

.

Cena: INDYWIDUALNA

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA

1. Na samym początku wypełniasz wstępną ankietę, na podstawie której będę w stanie określić, czy jestem odpowiednim dietetykiem dla Ciebie.

2. Następnie otrzymujesz krótkie To Do List zanim umówimy się na pierwszą rozmowę – To do list obejmuje prowadzenie 5-cio dniowego dziennika żywieniowego, prowadzenie codziennego dziennika na podstawie mojego wzoru oraz wypełnienie kwestionariusza  – to prosty etap, który pokaże mi Twoje zaangażowanie, a jeżeli na tym etapie pojawią się problemy, to znaczy, że nie będę w stanie Ci pomóc, ponieważ pracuję tylko z ludźmi zmotywowanymi do tego, aby coś zmienić.

3. Po otrzymaniu tych informacji przedstawiam Ci indywidualną ofertę współpracy. Każda oferta jest szyta na miarę potrzeb danego klienta i z tego powodu nie znajdziesz na stronie mojego cennika.

4. Następnie umawiamy się na rozmowę, na której przedstawiam Ci swój plan pracy z Tobą i określamy cele krótko i długoterminowe. Po tej rozmowie potrzebuję około 3-5 dni roboczych na przygotowanie indywidualnych wytycznych dla Ciebie.

5. Po otrzymaniu wytycznych czekam na Twoje pytania do planu, a kiedy je omówimy – stoper rusza i zaczynamy naszą współpracę.

6. Rozmawiamy co 14 dni – w międzyczasie prowadzisz dla mnie dziennik zgodnie z wytycznymi, który jest dla mnie podstawowym narzędziem definiującym kolejne etapy naszej pracy.

Jeżeli nie mam dziennika i raportów, to nie przechodzimy do kolejnego etapu. To Ty jesteś odpowiedzialny za przesyłanie raportów. Ja jestem od ich analizy i przygotowania kolejnych kroków.

Twoim zadaniem jest trzymać się planu. Moim zadaniem jest pomóc Ci to zrobić i w razie potrzeby poprawić go tak, abyś pozostał na drodze do sukcesu.

JAK WYGLĄDA MÓJ PLAN

SKĄD POCHODZĄ MOI PODOPIECZNI

METAMORFOZY MOICH PODOPIECZNYCH

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu „INSULINOWE KŁAMSTWA„.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.