FitMaker

METAMORFOZY MOICH PODOPIECZNYCH

CZY JESTEM ODPOWIEDNIM DIETETYKIEM DLA CIEBIE ?

Jestem wdzięczny, jeśli doceniasz moje podcasty, teksty czy inne publikacje, ale nie oznacza to, że mój styl pracy jest odpowiedni do Twoich potrzeb.

 Jeśli szukasz szybkiej wymiany informacji – w stylu wysyłania Smsów, to mój styl pracy nie będzie dla Ciebie.
Zanim zaczniemy ze sobą formalnie pracować, rozmawiamy o tym, czy plan i metodologia pracy jest dla Ciebie zrozumiała i skupiamy się na nadzorowaniu całego procesu.

 Jeśli uważasz, że szczegółowe, dopracowane odpowiedzi e-mail są irytujące, to mój styl pracy nie będzie dla Ciebie odpowiedni. W trakcie pracy skupiam się na działaniu w myśl – pytanie -> odpowiedź. Jestem tutaj, aby generować
Twoje rezultaty, a nie popijać herbatkę.

 Jeśli nie będziesz w stanie zaufać mi oraz mojemu procesowi i moim systemom pracy, to szkoda Twojego i mojego czasu. Jeżeli pracujesz ze mną, to pracujesz według moich zasad – dlatego ze sobą rozmawiamy przed i w trakcie naszej współpracy, abyś nie musiał pytać babci, czy masło jest zdrowe.

Jeśli lubisz szczegółowe zbieranie danych, wymianę informacji, indywidualną metodologię pracy, pracę w procesie oraz Prowadzącego, który nie owija w bawełnę i szanuje Ciebie oraz Twój czas – to będę odpowiednim wyborem

SKĄD POCHODZĄ MOI PODOPIECZNI ?

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ZE MNĄ ?

1. Najpierw omówimy Twoje cele i sporządzimy plan naszej pracy.

Zapytam o Twoją historię żywieniową, zaburzenia zdrowotne, historię diagnostyczną, Twoje cele, postępy
i zmagania. Powiem Ci, jeśli uważam, że mam umiejętności, które będą odpowiednie do tego, żeby rozwiązać Twoje problemy i pomóc w budowie arsenału narzędzi, które pomogą Ci zbudować nowe nawyki. Kiedy uzgodnimy plan i szacunkowe ramy czasowe osiągnięcia tych celów, prześlę informacje o cenach, ponieważ każda współpraca jest wyceniania indywidualnie.Najczęściej dzielę ją na etapy 90 dniowe.

2. Jeśli zostaniesz moim klientem, stworzę wstępny plan odżywiania oparciu o Twój harmonogram i preferencje.

Obejmuje to rozkład makroskładników oraz wskazówki, jak tworzyć posiłki, które pasują do Twoich preferencji żywieniowych, przykładowy jadłospis oraz kilka dodatkowych elementów, które pozwolą Ci osiągnąć Twoje cele,
a mi cieszyć się kolejnym zadowolonym klientem.

3. Będziesz prowadził dla mnie dziennik żywieniowo/ życiowy, na podstawie którego będziemy
wprowadzali odpowiednie zmiany w naszym systemie pracy.

Twoim zadaniem jest przestrzeganie planu. Moim zadaniem jest pomóc Ci to zrobić i dopracować narzędzie jeśli będzie to konieczne, tak, abyśmy byli na bieżąco i tak, abyś mógł w końcu osiągnąć swoje cele – zdrowotne, sylwetkowe, sportowe. Twój cel stanie się moim priorytetem. Moim celem jest pomóc Ci w uzyskaniu niezależności i dać wszystkie narzędzia, które wykluczą potrzebę wydawania Twoich pieniędzy na innych dietetyków.

PROCES WERYFIKACJI

PODSTAWĄ JEST OKREŚLENIE NASZYCH WSPÓLNYCH CELÓW I SPRAWDZENIE, CZY NASZE WIZJE PRACY SIĘ POKRYWAJĄ. TO NIEZBĘDNA KWESTIA, KTÓRA DOPROWADZI NAS DO LEPSZYCH WYNIKÓW I TWOJEGO ZADOWOLENIA ZE WSPÓŁPRACY

FAQ

Koszt każdej współpracy ustalany jest indywidualnie na podstawie informacji uzyskanych w trakcie procesu analizy Twoich potrzeb, wymagań oraz celów współpracy. Rozpiętość cen zależy od rodzaju podejmowanej pracy oraz tego, czy potrzebujesz stałego kontaktu w trakcie całego procesu, czy wystarczy plan oraz comiesięczna weryfikacja postępów naszej pracy. Pamiętaj jednak, że nie płacisz za plan, płacisz za moje doświadczenie zdobyte w trakcie pracy z kilkoma tysiącami klientów, moje artykuły znajdziesz w wielu branżowych czasopismach a ja sam wielokrotnie byłem wykładowcą na prestiżowych targach branżowych w Polsce oraz prowadziłem szkolenia poza granicami naszego kraju. Konkretne liczby omawiam indywidualnie z każdym klientem, po ustaleniu Twoich priorytetów oraz określeniu formy współpracy. To, czy praca ze mną jest droga, czy nie, zależy od perspektywy, ale moi klienci twierdzą, że jest ona warta każdego grosza.
Współpracę możesz opłacić przelewem lub poprzez paypal.
Konsultacja to rozwiązanie dla osób, które nie chcą podejmować współpracy długoterminowej – w trakcie 60 minutowej rozmowy, poruszymy wszystkie interesujące cię tematy oraz odpowiem na wszystkie pytania związane z żywieniem, suplementacją oraz biznesem. Przed konsultacją otrzymasz do wypełnienia formularz, który pozwoli mi poznać Twoje nawyki oraz obecny styl życia, dodatkowo pozwoli nakreślić zakres naszej rozmowy, tak abym mógł przygotować konkretne materiały omawiające Twój problem, jego zrozumienie, a następnie rozwiązanie. Konsultacja odbywa się przez Skype lub Zoom, może zostać nagrana, tak abyś mógł zawsze do niej wrócić.
Konsultacje odbywają się w każdy wtorek pomiędzy 14, a 18, więc nie będziesz czekał dłużej niż 2 tygodnie.
Na wszystkie wiadomości staram się odpowiadać regularnie – najczęściej w ciągu 3 dni, jeżeli wybierzesz odpowiednią formę współpracy, to masz również opcje pracy bezpośredniej – co oznacza, że jestem do Twojej dyspozycji kiedy tego potrzebujesz. Jednak w regulaminie współpracy zawsze zaznaczam, że czas odpowiedzi na wiadomość może wynosić 14 dni roboczych. Nie zdarzyło się to jeszcze nigdy.
Przed rozpoczęciem współpracy otrzymasz listę zadań do wykonania, która pozwoli mi ocenić Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Dodatkowo na podstawie To Do List oraz jego wykonania określimy, czy jestem odpowiednim człowiekiem do pracy z Tobą oraz, czy Ty jesteś odpowiednim człowiekiem do pracy ze mną.
Pakiety dzielą się na 3 opcje 1. Konsultacja – która nie obejmuje prowadzenia oraz wytycznych 2. Jadłospis 7 dniowy lub 14 dniowy – który obejmuje rozmowę przed rozpoczęciem współpracy oraz odpowiedni plan żywieniowy i suplementacyjny 3. Współpraca długoterminowa – która obejmuje pełne prowadzenie i opiekę merytoryczna w trakcie całej współpracy , oraz przygotowanie planu żywieniowego
Stała opieka wliczona jest w pakiet długoterminowy – ponieważ jednym z warunków pracy ze mną w formacie B2B jest praca przez okres co najmniej 90dni.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

MOI PODOPIECZNI

Shopping Cart