WSPÓŁPRACA

KONSULTACJA

.

Cena: 677.00 PLN

WSPÓŁPRACA 90/180 DNI

.

Cena: INDYWIDUALNA

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA

1. Na samym początku wypełniasz wstępną ankietę, na podstawie której będę w stanie określić, czy jestem odpowiednim dietetykiem dla Ciebie.

2. Następnie otrzymujesz krótkie To Do List zanim umówimy się na pierwszą rozmowę – To do list obejmuje prowadzenie 5-cio dniowego dziennika żywieniowego, prowadzenie codziennego dziennika na podstawie mojego wzoru oraz wypełnienie kwestionariusza  – to prosty etap, który pokaże mi Twoje zaangażowanie, a jeżeli na tym etapie pojawią się problemy, to znaczy, że nie będę w stanie Ci pomóc, ponieważ pracuję tylko z ludźmi zmotywowanymi do tego, aby coś zmienić.

3. Po otrzymaniu tych informacji przedstawiam Ci indywidualną ofertę współpracy. Każda oferta jest szyta na miarę potrzeb danego klienta i z tego powodu nie znajdziesz na stronie mojego cennika.

4. Następnie umawiamy się na rozmowę, na której przedstawiam Ci swój plan pracy z Tobą i określamy cele krótko i długoterminowe. Po tej rozmowie potrzebuję około 3-5 dni roboczych na przygotowanie indywidualnych wytycznych dla Ciebie.

5. Po otrzymaniu wytycznych czekam na Twoje pytania do planu, a kiedy je omówimy – stoper rusza i zaczynamy naszą współpracę.

6. Rozmawiamy co 14 dni – w międzyczasie prowadzisz dla mnie dziennik zgodnie z wytycznymi, który jest dla mnie podstawowym narzędziem definiującym kolejne etapy naszej pracy.

Jeżeli nie mam dziennika i raportów, to nie przechodzimy do kolejnego etapu. To Ty jesteś odpowiedzialny za przesyłanie raportów. Ja jestem od ich analizy i przygotowania kolejnych kroków.

Twoim zadaniem jest trzymać się planu. Moim zadaniem jest pomóc Ci to zrobić i w razie potrzeby poprawić go tak, abyś pozostał na drodze do sukcesu.

JAK WYGLĄDA MÓJ PLAN

ETAP 1
Podstawowe wytyczne

Czyli na czym skupiamy się w tym etapie, czego powinniśmy oczekiwać od Twojego ciała oraz jakie obszary musimy obserwować. Tutaj określamy sobie cele krótkoterminowe dla poszczególnego etapu naszej pracy.

ETAP 2
Zadania do wykonania

Każdy plan wymaga egzekucji, bo nawet najlepszy game plan nie będzie skuteczny, jeżeli go nie wykonasz.

Dlatego każdy plan składa się z 5-ciu podstawowych zadań, które powtarzane codziennie stają się nawykami, a kiedy staną się nawykami, to przestają być zadaniami i są zmieniane.

Zadania zależą od Twoich celów i  poziomu zaawansowania dietetycznego (czy potrafisz dokładnie liczyć makroskładniki i już pracowałeś z dietetykiem, czy dopiero zaczynasz przygodę z dietetyką) oraz etapu pracy, na którym się znajdujemy.

ETAP 3
Plan Makroskładników

Czyli na jakich makroskładnikach będziemy pracować i ile kalorii powinieneś spożywać na tym etapie naszej pracy. Tutaj znajdziesz też dokładny rozkład makroskładników w ciągu doby, który zależy od Twojego stylu życia.

Pamiętaj, że szyjemy plan na miarę. Możesz kupić garnitur w sieciówce, ale nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten szyty na Ciebie i dla Ciebie.

ETAP 4
Suplementacja

Plan suplementacji celowanej pod Twoje potrzeby, problemy oraz etapy naszej pracy.

Czasami potrzebujesz solidnego wsparcia do osiągnięcia swojego celu – od tego mamy wsparcie w postaci suplementacji, która jest częścią planu.

ETAP 5
Zalecenia dodatkowe

wszystko, co wchodzi w pojęcie zdrowego stylu życia i co pomoże Ci osiągnąć Twoje cele szybciej.

Może powinieneś medytować?

Może powinieneś po posiłku zrobić 10 minut spaceru, albo wskoczyć do sauny lub do lodowatej wody?

Wszystko znajdziesz tam.

Pamiętaj – to są rzeczy ekstra, które robią tylko 20% roboty, więc nie musisz ich robić.

ETAP 6
Przykładowe posiłki

tak, dobrze czytasz, przykładowe posiłki.

Nie pracuję na gotowych dietach, bo uważam, że taka metodologia jest nieskuteczna i wyłącza kreatywność oraz budowanie nawyków – przecież za 30 lat nie będziesz czytał z kartki na lodówce co rozpisał Ci Marek Fischer prawda?

Jestem w biznesie zmiany nawyków i edukacji żywieniowej, nie w biznesie pisania jadłospisów.

Pamiętaj, że decydując się na pracę ze mną, zgadzasz się też na pracę według moich zasad, bo jesteśmy tutaj, żeby osiągnąć wielkie cele, ale żeby to zrobić, musisz mi zaufać i pracować zgodnie z moim kodeksem i moimi zasadami.

Kiedy podejmujemy współpracę, jesteśmy drużyną, ja daję Ci najlepsze narzędzia i uczę Cię ich używać tak, abyś w końcu osiągnął swoje cele.

Jeżeli to, co robisz przynosiłoby rezultaty, nie szukałbyś pomocy u mnie.

SKĄD POCHODZĄ MOI PODOPIECZNI

METAMORFOZY MOICH PODOPIECZNYCH

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.