MAREK FISCHER

PAULINA PATYK

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA

1. Na samym początku wypełniasz wstępną ankietę, na podstawie której będziemy w stanie określić, czy jesteśmy odpowiednimi dietetykami dla Ciebie.

2. Następnie otrzymujesz krótkie To Do List zanim umówimy się na pierwszą rozmowę – To do list obejmuje, prowadzenie codziennego dziennika na podstawie wzoru oraz wypełnienie kwestionariusza  – to prosty etap, który pokaże nam Twoje zaangażowanie, a jeżeli na tym etapie pojawią się problemy, to znaczy, że nie będziemy w stanie Ci pomóc, ponieważ pracujemy tylko z ludźmi zmotywowanymi do tego, aby coś zmienić.

3. Po otrzymaniu tych informacji przedstawimy Ci indywidualną ofertę współpracy. Każda oferta jest szyta na miarę potrzeb danego Klienta i z tego powodu nie znajdziesz na stronie naszego cennika.

4. Następnie umawiamy się na rozmowę, na której przedstawimy plan pracy z Tobą i określimy cele krótko i długoterminowe. Po tej rozmowie potrzebujemy około 3-5 dni roboczych na przygotowanie indywidualnych wytycznych dla Ciebie.

5. Po otrzymaniu wytycznych czekamy na Twoje pytania do planu, a kiedy je omówimy – stoper rusza i zaczynamy naszą współpracę.

6. Rozmawiamy co 10/14 dni – w międzyczasie prowadzisz dla nas dziennik zgodnie z wytycznymi, który jest dla nas podstawowym narzędziem definiującym kolejne etapy naszej pracy.

Jeżeli nie mamy dziennika i raportów, to nie przechodzimy do kolejnego etapu. To Ty jesteś odpowiedzialny za przesyłanie raportów. My jesteśmy od ich analizy i przygotowania kolejnych kroków.

Twoim zadaniem jest trzymać się planu. Naszym zadaniem jest pomóc Ci to zrobić i w razie potrzeby poprawić go tak, abyś pozostał na drodze do sukcesu.

ETAPY WSPÓŁPRACY

ETAP 1
Podstawowe wytyczne

Czyli na czym skupiamy się w tym etapie, czego powinniśmy oczekiwać od Twojego ciała oraz jakie obszary musimy obserwować. Tutaj określamy sobie cele krótkoterminowe dla poszczególnego etapu naszej pracy.

ETAP 2
Zadania do wykonania

Każdy plan wymaga egzekucji, bo nawet najlepszy game plan nie będzie skuteczny, jeżeli go nie wykonasz.

Dlatego każdy plan składa się z 5-ciu podstawowych zadań, które powtarzane codziennie stają się nawykami, a kiedy staną się nawykami, to przestają być zadaniami i są zmieniane.

Zadania zależą od Twoich celów i  poziomu zaawansowania dietetycznego (czy potrafisz dokładnie liczyć makroskładniki i już pracowałeś z dietetykiem, czy dopiero zaczynasz przygodę z dietetyką) oraz etapu pracy, na którym się znajdujemy.

ETAP 3
Plan Makroskładników

Czyli na jakich makroskładnikach będziemy pracować i ile kalorii powinieneś spożywać na tym etapie naszej pracy. Tutaj znajdziesz też dokładny rozkład makroskładników w ciągu doby, który zależy od Twojego stylu życia.

Pamiętaj, że szyjemy plan na miarę. Możesz kupić garnitur w sieciówce, ale nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten szyty na Ciebie i dla Ciebie.

ETAP 4
Suplementacja

Plan suplementacji celowanej pod Twoje potrzeby, problemy oraz etapy naszej pracy.

Czasami potrzebujesz solidnego wsparcia do osiągnięcia swojego celu – od tego mamy wsparcie w postaci suplementacji, która jest częścią planu.

ETAP 5
Zalecenia dodatkowe

wszystko, co wchodzi w pojęcie zdrowego stylu życia i co pomoże Ci osiągnąć Twoje cele szybciej.

Może powinieneś medytować?

Może powinieneś po posiłku zrobić 10 minut spaceru, albo wskoczyć do sauny lub do lodowatej wody?

Wszystko znajdziesz tam.

Pamiętaj – to są rzeczy ekstra, które robią tylko 20% roboty, więc nie musisz ich robić.

ETAP 6
Przykładowe posiłki

tak, dobrze czytasz, przykładowe posiłki.

Nie pracujemy na gotowych dietach, bo uważamy, że taka metodologia jest nieskuteczna i wyłącza kreatywność oraz budowanie nawyków – przecież za 30 lat nie będziesz czytał z kartki na lodówce co rozpisał Ci Marek Fischer prawda?

Jesteśmy w biznesie zmiany nawyków i edukacji żywieniowej, nie w biznesie pisania jadłospisów.

Pamiętaj, że decydując się na pracę z nami, zgadzasz się też na pracę według naszych zasad, bo jesteśmy tutaj, żeby osiągnąć wielkie cele, ale żeby to zrobić, musisz nam zaufać i pracować zgodnie z naszym kodeksem i naszymi zasadami.

Kiedy podejmujemy współpracę, jesteśmy drużyną, my dajemy Ci najlepsze narzędzia i uczymy Cię ich używać tak, abyś w końcu osiągnął swoje cele.

Jeżeli to, co robisz przynosiłoby rezultaty, nie szukałbyś pomocy u nas.

SKĄD POCHODZĄ PODOPIECZNI

METAMORFOZY PODOPIECZNYCH

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.