Czołem Ekipo,

MBA numer 3 , czyli kilka wypocin Fisia na temat biznesu, pracy i życia.

Ostatnio robiąc analizę kilku ostatnich lat Swojego życia, zdałem sobie sprawę z tego jak prawdziwe jest powiedzenie , że z kim przystajesz , takim się stajesz , czyli dlaczego jesteśmy sumą osób z którymi spędzamy najwięcej czasu.

Patrząc wstecz – wróćmy do 2016 roku, kiedy poznałem Kamila Koczwarę – wtedy było tak, że praktycznie codziennie rozmawialiśmy na tematy dietetyczno – treningowe i im więcej czasu ze sobą rozmawialiśmy, tym bardziej szedłem w kierunku trójboju siłowego, to właśnie pod Kamilem biłem rekordy w martwym ciągu czy siadach i to właśnie pod Kamilem zwiększyłem swoją masę ciała o jakieś bagatela 20kg :D.

Później był etap pracy z Maćkiem Bielskim i inspiracji pracą tlenową – zaczęły się biegi , sprinty, dużo pracy mieszanej i powrót na matę do BJJ ( który pewnie dalej by trwał, gdyby nie wypadek samochodowy)  

Teraz większość czasu spędzam na rozmowach z Rafałem Mazurem i Miodożerem ( Marcinem Zającem) i poruszamy temat wykorzystania dźwigni ruchu w kontekście zdrowia i wydatku energetycznego i moje treningi dokładnie tak wyglądają z każdym tygodniem pojawia się kierunkowa zmiana aby polepszać tlen i dbać o długoterminowe zdrowie , z miodkiem często rozmawiamy i analizujemy MMA , więc wrócił też boks i mma do zajęć treningowych.

Do czego zmierzam ?

Skoro w takich dziedzinach jak trening , Twoje otoczenia wpływa na decyzje jakie podejmujesz – świadomie lub nie, to zastanów się jak otoczenie w którym przebywasz wpływa na Twoje decyzje życiowe czy biznesowe.

Jeżeli otaczasz się ludźmi, którzy ciągle mówią jak im ciężko i nic z tym nie robią – jak wygląda Twój mental?

Jeżeli otaczasz się ludźmi, którzy działają pomimo i prą do przodu – jak ich zachowanie wpływa na Twoje decyzje ?

Wybieraj swoje otoczenie świadomie i wyciągaj wnioski.

Tak, abyście mogli odegrać scenę z kultowego filmu The Town : 

Pura Vida. 

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.