PRACUJ NA WŁASNYCH ZASADACH -
PRAWDZIWA WOLNOŚĆ BIZNESOWA

Pracuj z kim chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz – zbuduj swój system pracy.

[activecampaign]

Czym jest FIT MAKER MBA ?

Fit Maker MBA to cykl spotkań prowadzonych przez weterana branży fitness Marka Fischera.

Uważam, że dobrzy dietetycy i trenerzy zasługują na wysokie dochody. Jesteś kluczem do zdrowszego, szczęśliwszego i sprawniejszego społeczeństwa. Musisz zrozumieć, że jesteś odpowiedzialny za spełnianie marzeń swoich klientów – a marzenia nie mają ceny.

Potrzebujesz solidnego wsparcia i inteligentnych systemów, aby skalować swój biznes i pracować na swoich zasadach – z kim chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Oferuję Ci swoje doświadczenie w branży oraz biznesie.

Tak – aby Twoi klienci byli zadowoleni z jakości Twojej obsługi, a Ty zadowolony z tego, że pracujesz na własnych zasadach.

Przeprowadziłem już ponad 400 godzin mentoringów biznesowych dla dietetyków i trenerów, w których wzięło udział ponad 150 osób.

Ty też odważysz się wejść do gry i zmienić swój biznes ?

DLACZEGO JA ?

WYNIKI MOICH KLIENTÓW

CO MÓWIĄ O MNIE UCZESTNICY ?

[activecampaign]

Chociaż odnieśliśmy ogromny sukces z większością trenerów i dietetyków pracujących online oraz offline, którzy wdrożyli nasze systemy, ważnym jest, aby być uczciwym i powiedzieć, że Twoje wyniki mogą się różnić w zależności od takich rzeczy jak: Twoja lokalizacja i siły rynkowe oraz ilość włożonej przez Ciebie pracy. Gwarantujemy, że co najmniej podwoisz swoją inwestycję w mentoring i będziemy z Tobą współpracować, dopóki tego nie osiągniesz. Nie dokonujemy zwrotów, więc musisz być pewien, że chcesz zmian i jesteś gotowy na konkretną dawkę wskazówek do owocnego działania.

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu „INSULINOWE KŁAMSTWA„.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.