Badania do kawy #18

Czołem Ekipo !

Wracamy z kolejną serią badań do kawy. Więc usiądźcie wygodnie, zaparzcie kawę i zaczynamy zabawę.

Badanie #1

Nawiązując od ostatniego posta na Instagramie i wypowiedzi „ gdyby ruch był w pigułce, to byłby najczęściej przepisywaną pigułką na świecie „ , ostatnie badania również pokazują, że przepisywanie ruchu jako „ leku alternatywnego „ w oparciu o siłę krytyczną, która opracowywana jest na podstawie zastrzeżonego ( jeszcze) wzorca

Badania wyjaśniają, że kiedy ćwiczenia są przepisywane osobiście w oparciu o tak zwaną „siłę krytyczną”, wyniki pokazują większą poprawę wytrzymałości i większe długoterminowe korzyści dla pacjenta.

Autorzy definiują siłę krytyczną jako najwyższy poziom naszej strefy komfortu. „Jest to poziom, na którym możemy trenować przez długi czas, zanim sprawy zaczną robić się niekomfortowe”

Mam nadzieję, że ja i Wy dożyjemy czasów, kiedy ruch będzie traktowana jako forma lekarstwa a nie obowiązek.

Ruszajcie dupy.

>> CLICK CLICK <<

Badanie #2

 To, że żyjemy w erze social mediów nie ulega żadnej wątpliwości.

Niestety badania pokazują, że obserwowanie i bazowanie na trendach żywieniowych o których mówią Tik – Tokerzy  utrwalają kulturę toksycznych relacji z żywienie i ruchem.

Budowanie kultury 100% albo nic – w kontekście żywienia czy ruchu, powoduje olbrzymie problemy w zrozumienie samego procesu jak i roli żywienia czy ruchy w celu utrzymania zdrowia.

Badanie jest pierwszym badaniem treści związanych z odżywianiem i wizerunkiem ciała na dużą skalę w TikTok. Ustalenia opierają się na kompleksowej analizie 100 najlepszych filmów z 10 popularnych hashtagów dotyczących odżywiania, żywności i wagi, które zostały następnie zakodowane pod kątem kluczowych tematów. Każdy z 10 hashtagów miał ponad miliard wyświetleń, gdy badanie rozpoczęło się w 2020 roku; wybrane hashtagi znacznie się rozrosły wraz z powiększaniem się bazy użytkowników tych social mediów.

Jako obserwatorzy i propagatorzy zdrowia – pamiętajcie, żeby budować zdrowe relacje z ruchem i jedzeniem.

>> CLICK CLICK <<

Badanie #3

Wysoki stosunek węglowodanów do błonnika wiąże się z niską jakością diety i wysoką masą tłuszczu u młodych kobiet

Jednym z markerów, które warto obserwować w kontekście diety High Carb jest podaż błonnika względem ogólnej ilości węglowodanów w diecie

Im więcej węglowodanów a mniej błonnika, tym większe przetworzenie diety, które jest skorelowane z wyższą masą tłuszczową u młodych kobiet.

Błonnik wpływa na wiele istotnych elementów w naszym organizmie, w tym regulacje gospodarki cukrowej czy perystaltykę jelitową.

Więc – dbajcie o produkty, które zawierają go dużo.

>> CLICK CLICK <<

PS: Przypominam o trwających zapisach na grudniowe szkolenie z Marcinem Zającem – żywienie, suplementacja i trening w sportach walki, gdzie omówimy jak podejść do żywienia w sportach walki ( oraz siłowo – wytrzymałościowych) , dobrać suplementację ( również tą z szarej strefy) , wypijemy dobrą kawę, pójdziemy na matę po szkoleniu a następnego dnia podźwigamy.

Na hasło badaniedokawy – 5% rabatu na szkolenie

Pura Vida 

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.