Badania do kawy #19

Czołem Ekipo !

Kolejny tydzień pełen wyzwań przed nami, więc zaparzcie solidne espresso i zróbcie sobie 10 minut przerwy z badaniem do kawy

Badanie do kawy numer 1

Przerywany post chroni przed chorobą Alzheimera – badanie przeprowadzone na myszach , wykazało, że model żywieniowy oparty o przerywany posty wpływa na zmiany w mikroflorze jelitowej, wpływając tym samym na zmiany metaboliczne, których efektem jest zmniejszenie ryzyka rozwoju choroby Alzheimera.

Wiele czynników może wpływać na taki wynik badań, np. zmniejsza podaż kalorii, spadek masy tłuszczowej , poprawa gospodarki cukrowej.

Choroby neurodegeneracyjne to poważny problem przed którym stoi świat XXI wieku.

Więcej o narzędziach wspierających walkę z chorobami neurodegeneracyjnymi oraz pracę mózgu znajdziesz w kursie : Mózg jak żyleta – poczekaj do piątku na 50% rabatu z okazji Black Fisiu 

Badanie numer 2

O adaptogenach często mówi się w kontekście braku sensowych badań nad ich skutecznością – nic bardziej mylnego.

Weźmy mojego ulubieńca – czyli różeńca górskiego , badacze zbadali wyniki kliniczne u pacjentów z wypaleniem, leczonych 400 mg ekstraktu R. rosea przez 12 tygodni. Szeroka gama wskaźników ocenianych w badaniu, takich jak czujność, spokój i dobry nastrój, wyraźnie poprawiła się w czasie, przy czym znaczne zmiany wykryto już po pierwszym tygodniu podawania R. rosea.

Ilość badanych -> 118 osób.

Zatem – jeżeli jesteś u progu zmęczenia i wypalenia – 400mg standaryzowanego ekstraktu z różeńca, 12 tygodni i do boju.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat adaptogenów i ich zastosowania to wszystkie informacje o magicznych ziółkach znajdziesz w kursach – Adaptogeny 2.0 i 1.0 poczekaj do piątku na 50% rabatu z okazji Black Fisiu.

 Badanie numer 3

Dieta niskotłuszczowa związana z niższym poziomem testosteronu u mężczyzn – „Dla wielu mężczyzn, u których zdiagnozowano niedobór testosteronu, utrata wagi może pomóc zwiększyć poziom testosteronu. Jednak niektóre diety – szczególnie dieta niskotłuszczowa – mogą wiązać się z niewielką, ale znaczącą redukcją w testosteronie”

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak dieta i suplementacja może wpływać na poziomy Twojego testosteronu – to pamiętaj, że te i wszystkie informacje znajdziesz w kursie naturalne metody podniesienia testosteronu – Poczekaj do piątku na 50% rabatu z okazji Black Fisiu.

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.