EPIZOD 61

CZOŁEM EKIPO !

Witam Was w ten zwariowany Black Frajdejowy Weekend – jak zawsze mam dla Was garść ciekawostek, podcastów i książek, ale wybrałem też parę ciekawych promek, które uważam za sensowne – podrzucę je na samym dole.

Oczywiście najciekawszą jest promo -50% na wszystko na fitmakerfischer.com , gdzie dodatkowo z kodem 5szotow macie 55% rabatu na wszystko – dzięki, że jesteście.

Zatem, first things first  -> Kawczan i zaczynamy.

 

Szot #1 – co obecnie czytam

Miyamoto Musashi – księga pięciu kręgów.

Musashi leży na mojej półce od dawna, bardzo dawna, ostatnio oglądając Rogana trafiłem na jego wypowiedzi o znaczeniu tatuażu na jego bicepsie.

Musashi był samurajem, który wygrał ponad 60 pojedynków 1 na 1.

Książka jest o strategii i dominacji umysłu nad ciałem.

Szczególnie dla mnie ważne po czasie tak intensywnej ekspozycji – konferencje, występy , podcasty.

Jak Introwertyk mam określoną liczbę impulsów na ekspozycję i właśnie dobiega ona do końca

Grudzień to miesiąc na przemyślenia

Polecam.

>> CLICK CLICK <<

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Huberman i Norton – >> CLICK CLICK <<

Dwie wielkie postacie, bardzo sensowna rozmowa

Mimo nieco różnych podejść, Panowie prowadzą swietny poziom rozmowy.

Pozycja obowiązkowa

Szot #3 – co obecnie oglądam

Na disney plus ukazała się ciekawa seria o Chirsie Hemswort’cie – Limitless , gdzie poruszają sporo ciekawych tematów , plus w jednym z odcinków widzimy Rose’a Edgley’a – człowieka, który pomógł budować mi model żywieniowy dla kosmo foki, który przepłynął dookoła UK wpław.

Warto poświęconego czasu –>> CLICK CLICK <<

 

Szot #4 – Jaki cytat kontempluje

Poczynając od rzeczy wielkich poznawać należy rzeczy małe.

Miyamoto Musashi

 

PURA VIDA !

Okay – Pora na parę promocji, które warto sprawdzić.

 

  1. W sklepie Testosterone.pl macie dzisiaj 20% rabatu na całe zakupy, dodające do tego kod marek , dostajecie kolejne 5% – czyli 25% na całość w sklepie

 

  1. Zenjaskiniowca.pl – opublikował nowy program o odchudzaniu – co ciekawe, szczególnie jego aspektach mentalnych i oczywiście jak to u Rafuszka – 50% na wszystko.

 

  1. Osmpower.pl – u Marcina Osmana promocja na wybrane produkty i książki, wiele książek w mojej bibliotece i poleceń jest właśnie z tego sklepu, więc to dobry czas na zakupy, jeżeli na takie czekaliście

 

  1. Jeżeli też czekaliście na promocje na zegarki Polara – to zdecydowanie polecam sprawdzić promki na amazonie, bo cenowo wychodzi dużo lepiej niż w oficjalnym sklepie -> Ignite 2 – >> CLICK CLICK << tutaj za 680 zł, w oficjalnym sklepie 820  Nie ma za co ( inne modele jak GritX i czy Vantage m2 też wypadają lepije)

 

  1. Promocja w lab one – nawet do 50% taniej na suple – co polecam ? Hyper Brain, Adam Rębiś złożył bardzo solidny stack na mózg.

 

 

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.