EPIZOD 61

CZOŁEM EKIPO !

Witam Was w ten zwariowany Black Frajdejowy Weekend – jak zawsze mam dla Was garść ciekawostek, podcastów i książek, ale wybrałem też parę ciekawych promek, które uważam za sensowne – podrzucę je na samym dole.

Oczywiście najciekawszą jest promo -50% na wszystko na fitmakerfischer.com , gdzie dodatkowo z kodem 5szotow macie 55% rabatu na wszystko – dzięki, że jesteście.

Zatem, first things first  -> Kawczan i zaczynamy.

 

Szot #1 – co obecnie czytam

Miyamoto Musashi – księga pięciu kręgów.

Musashi leży na mojej półce od dawna, bardzo dawna, ostatnio oglądając Rogana trafiłem na jego wypowiedzi o znaczeniu tatuażu na jego bicepsie.

Musashi był samurajem, który wygrał ponad 60 pojedynków 1 na 1.

Książka jest o strategii i dominacji umysłu nad ciałem.

Szczególnie dla mnie ważne po czasie tak intensywnej ekspozycji – konferencje, występy , podcasty.

Jak Introwertyk mam określoną liczbę impulsów na ekspozycję i właśnie dobiega ona do końca

Grudzień to miesiąc na przemyślenia

Polecam.

>> CLICK CLICK <<

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Huberman i Norton – >> CLICK CLICK <<

Dwie wielkie postacie, bardzo sensowna rozmowa

Mimo nieco różnych podejść, Panowie prowadzą swietny poziom rozmowy.

Pozycja obowiązkowa

Szot #3 – co obecnie oglądam

Na disney plus ukazała się ciekawa seria o Chirsie Hemswort’cie – Limitless , gdzie poruszają sporo ciekawych tematów , plus w jednym z odcinków widzimy Rose’a Edgley’a – człowieka, który pomógł budować mi model żywieniowy dla kosmo foki, który przepłynął dookoła UK wpław.

Warto poświęconego czasu –>> CLICK CLICK <<

 

Szot #4 – Jaki cytat kontempluje

Poczynając od rzeczy wielkich poznawać należy rzeczy małe.

Miyamoto Musashi

 

PURA VIDA !

Okay – Pora na parę promocji, które warto sprawdzić.

 

  1. W sklepie Testosterone.pl macie dzisiaj 20% rabatu na całe zakupy, dodające do tego kod marek , dostajecie kolejne 5% – czyli 25% na całość w sklepie

 

  1. Zenjaskiniowca.pl – opublikował nowy program o odchudzaniu – co ciekawe, szczególnie jego aspektach mentalnych i oczywiście jak to u Rafuszka – 50% na wszystko.

 

  1. Osmpower.pl – u Marcina Osmana promocja na wybrane produkty i książki, wiele książek w mojej bibliotece i poleceń jest właśnie z tego sklepu, więc to dobry czas na zakupy, jeżeli na takie czekaliście

 

  1. Jeżeli też czekaliście na promocje na zegarki Polara – to zdecydowanie polecam sprawdzić promki na amazonie, bo cenowo wychodzi dużo lepiej niż w oficjalnym sklepie -> Ignite 2 – >> CLICK CLICK << tutaj za 680 zł, w oficjalnym sklepie 820  Nie ma za co ( inne modele jak GritX i czy Vantage m2 też wypadają lepije)

 

  1. Promocja w lab one – nawet do 50% taniej na suple – co polecam ? Hyper Brain, Adam Rębiś złożył bardzo solidny stack na mózg.

 

 

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.