Badania do kawy #28

Odpalcie kawę i usiądźcie wygodnie.

Mamy dla Was parę ciekawostek.

Badanie #1

Dieta śródziemnomorska związana z mniejszą liczbą objawów choroby Alzheimera w badaniu autopsyjnym; o około 40% mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia blaszek amyloidowych i u osób, które przestrzegały diety śródziemnomorskiej.

Model diety śródziemnomorskiej to model , który wydaje się być najbardziej uniwersalnym wyborem, kiedy mówimy o szeroko pojętym zdrowiu – zarówno o sprawach metabolicznych, kardiologicznych jak i chorobach neurodegeneracyjnych.

Więc odpal oliwę z oliwek, niskoprzetworzone węglowodany, owoce i warzywa oraz spędzaj czas z ukochanymi i masz model na długowieczne zdrowie .

Link do badania: >>CLICK CLICK <<

Badanie #2

Nowe badania wykazały, że naturalny produkt uboczny produkcji oliwy z oliwek (OliPhenolia) może potencjalnie mieć właściwości antyoksydacyjne i wspomagać ćwiczenia.

Pierwsze badanie dotyczące jego potencjalnych korzyści dla osób ćwiczących obejmowało 29 aktywnych rekreacyjnie uczestników, którzy spożywali OliPhenolię lub placebo

Przez 16 kolejnych dni stwierdzono pozytywny wpływ na kilka kluczowych wskaźników wydajności biegowej.

Spożycie OliPhenolii poprawiło parametry oddechowe na początku wysiłku oraz zużycie tlenu i ekonomię biegu na niższych poziomach intensywności (próg mleczanowy 1).

Parametry oddechowe przy wyższej intensywności (próg mleczanowy 2) były w dużej mierze niezmienione, ale postrzeganie wysiłku – jak ciężko uczestnicy myśleli, że ich ciało pracuje – uległo poprawie, podobnie jak regeneracja po ćwiczeniach.

Patrz do badania numer 1 

Link do badania : >> CLICK CLICK <<

Badanie #3

Czas przed ekranem związany z ryzykiem samobójstwa dla nastolatków. Badania wykazały, że im więcej czasu dzieci wieku od 9 do 11 lat, spędzają na korzystaniu z ekranów w tym większe prawdopodobieństwo zachowań samobójczych dwa lata później, w wieku od 11 do 13 lat.

Konkretnie, każda dodatkowa godzina przed ekranem zwiększała ryzyko o 9%.

Link do badania: >> CLICK CLICK <<

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.