FitMaker

EPIZOD 31

CZOŁEM EKIPO !

Pora na kolejne 5 szotów

Szot #1 – co obecnie czytam

Ostatnie kilka tygodni to praca nad ciężkimi projektami więc w wolnym czasie skupiam się na odcięciu swojej głowy i w tym wypadku zawsze wracam do książek przygodowych, jednym z moich ulubionych pisarzy jest nieżyjący już, niestety, Willbur Smith i tym razem dorwałem opowieść o Francisie Courtney – czyli człowieku, który zapoczątkował sagę Courtneyów w Afryce – The Tiger’s Pray – enjoy.

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Powrót do korzeni, czyli człowiek, który nauczył mnie słuchania podcastów

Tim Ferriss i Cal Newport – slow life.

Szot #3 – co obecnie oglądam

Jestem olbrzymim fanem Amerykańskiego Rapu, od dziecka słuchałem na kasetach a później mp3 rapu  – Talib Kweli, Nas, Lupe Fiasco – Story tellerzy, którzy byli odpowiedzią na rap z ghetta, który do mnie nie przemawiał, bo nie dotykał mojej historii.

Jednak Kanye West i jego Graduation, to płyta z czołowym miejscem w mojej bibliotece muzycznej

Na netflixie znajdziecie dokument nagrywany przez prawie 20 lat o Ye.

Enjoy.

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Fakt odkrycia białka odpowiedzialnego za zdrowie grasicy i to, że niski deficyt kaloryczny wpływa na wydłużenie życia naszego układu odpornościowego – nic tego nie pobije.

Nawet nagrałem to Badanie do kawy w formie Video – za tydzień dostaniecie do niego link.

>>CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

PURA VIDA !

PS.

Ps – Na Fitmakerfischer.com wystartowaliśmy z opcją subkskrypcji – czyli dostępem do wszystkich programów, ebooków, audiobooków, 5 szotów oraz w najbliższym czasie Video Q and A, sesji z gotowania, materiałów ekskluzywnych z przygotwania szkoleń czy kursów oraz wielu innych rzeczy ze świata fit Makera do których możecie wejść na stałe .

Dla Was – na hasło 5szotow, 10% rabatu na wszystkie opcje ! 

https://fitmakerfischer.com/subskrypcja/

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off