EPIZOD 30

CZOŁEM EKIPO !

Czołem Ekipo !

Wracam do Was z kolejnymi 5cioma szotami.

W tym tygodniu kilka dodatkowych spraw , które znajdziecie poniżej szotów, więc odpalcie kawkę, tekilę, lub kawkę z tekilą i bawcie się dobrze.

Lecimy.

Szot #1 – co obecnie czytam

Po ostatniej serii pytań na temat książek ( polecam soboty na fitmaker_fischer IG ) wróciłem do ferrisa i jego 4 godzinnego szefa kuchni.

Swoją drogą, to jedna z książek, która najczęściej dawałem na prezenty w 2020 roku?

Książka daje super narzędzia do podstaw gotowania ( co dało mi pomysł na projekt, który powstaje) oraz do nauki, czy urządzenia kuchni prawdziwego Master Chefa.

Tim ma unikalny sposób pisania książek, dzięki czemu bardzo lekko i dobrze się je czyta – więc serdecznie polecam .

UWAGA: na hasło 5shotow dostaniecie 25% rabatu – tym bardziej super, bo książka jest w twardej okładce , co obecnie jest unikatem.

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Branża gastro w pandemii dostała solidnie w dupę a ostatnim gwoździem do trumny były zmiany cennika gazu i prądu , w 2021 prawie 1/5 lokali upadła i się zamknęła, więc jako ktoś, kto bierze czynny udział w pracy Bistro Zdrówko, szukam trendów rozwoju i drogi dla „ nowej” gastronomii

Więc u Rogana był gość, który dał mi sporo nowych pomysłów:

>> CLICK CLICK <<

Szot #3 – co obecnie oglądam

Becoming Cousteau – czyli dokument o Żaku Kustą.

Lubię oglądać zwariowanych ludzi, robiących zwariowane rzeczy – to zdecydowanie dokument o takim człowieku.

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

U osób ze zdiagnozowanymi zaburzeniami depresji / schizofrenii widać burzę cytokinową, wysokie poziomy il-6 czy tnf-a  – czyli nadmierne stany zapalne, które bardzo często zależą od naszego stylu życia, stresów czy diety.

W tym wypadku widzimy jak dziecięca trauma wpływa na późniejszy rozwój zaburzeń psychologicznych

Więc tym bardziej – jeżeli mamy przypadki zaburzeń depresyjnych, to warto pracować u podstaw.

 

>>CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

„ Najczęściej pomiędzy tym co stoi pomiędzy , tym gdzie chcesz być a gdzie jesteś,  jest sztuka zadawania odpowiednich pytań „

PURA VIDA !

PS.

Ps – Na Fitmakerfischer.com wystartowaliśmy z opcją subkskrypcji – czyli dostępem do wszystkich programów, ebooków, audiobooków, 5 szotów oraz w najbliższym czasie Video Q and A, sesji z gotowania, materiałów ekskluzywnych z przygotwania szkoleń czy kursów oraz wielu innych rzeczy ze świata fit Makera do których możecie wejść na stałe .

Dla Was – na hasło 5szotow, 10% rabatu na wszystkie opcje ! 

https://fitmakerfischer.com/subskrypcja/

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.