FitMaker

EPIZOD 30

CZOŁEM EKIPO !

Czołem Ekipo !

Wracam do Was z kolejnymi 5cioma szotami.

W tym tygodniu kilka dodatkowych spraw , które znajdziecie poniżej szotów, więc odpalcie kawkę, tekilę, lub kawkę z tekilą i bawcie się dobrze.

Lecimy.

Szot #1 – co obecnie czytam

Po ostatniej serii pytań na temat książek ( polecam soboty na fitmaker_fischer IG ) wróciłem do ferrisa i jego 4 godzinnego szefa kuchni.

Swoją drogą, to jedna z książek, która najczęściej dawałem na prezenty w 2020 roku?

Książka daje super narzędzia do podstaw gotowania ( co dało mi pomysł na projekt, który powstaje) oraz do nauki, czy urządzenia kuchni prawdziwego Master Chefa.

Tim ma unikalny sposób pisania książek, dzięki czemu bardzo lekko i dobrze się je czyta – więc serdecznie polecam .

UWAGA: na hasło 5shotow dostaniecie 25% rabatu – tym bardziej super, bo książka jest w twardej okładce , co obecnie jest unikatem.

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

Branża gastro w pandemii dostała solidnie w dupę a ostatnim gwoździem do trumny były zmiany cennika gazu i prądu , w 2021 prawie 1/5 lokali upadła i się zamknęła, więc jako ktoś, kto bierze czynny udział w pracy Bistro Zdrówko, szukam trendów rozwoju i drogi dla „ nowej” gastronomii

Więc u Rogana był gość, który dał mi sporo nowych pomysłów:

>> CLICK CLICK <<

Szot #3 – co obecnie oglądam

Becoming Cousteau – czyli dokument o Żaku Kustą.

Lubię oglądać zwariowanych ludzi, robiących zwariowane rzeczy – to zdecydowanie dokument o takim człowieku.

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

U osób ze zdiagnozowanymi zaburzeniami depresji / schizofrenii widać burzę cytokinową, wysokie poziomy il-6 czy tnf-a  – czyli nadmierne stany zapalne, które bardzo często zależą od naszego stylu życia, stresów czy diety.

W tym wypadku widzimy jak dziecięca trauma wpływa na późniejszy rozwój zaburzeń psychologicznych

Więc tym bardziej – jeżeli mamy przypadki zaburzeń depresyjnych, to warto pracować u podstaw.

 

>>CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

„ Najczęściej pomiędzy tym co stoi pomiędzy , tym gdzie chcesz być a gdzie jesteś,  jest sztuka zadawania odpowiednich pytań „

PURA VIDA !

PS.

Ps – Na Fitmakerfischer.com wystartowaliśmy z opcją subkskrypcji – czyli dostępem do wszystkich programów, ebooków, audiobooków, 5 szotów oraz w najbliższym czasie Video Q and A, sesji z gotowania, materiałów ekskluzywnych z przygotwania szkoleń czy kursów oraz wielu innych rzeczy ze świata fit Makera do których możecie wejść na stałe .

Dla Was – na hasło 5szotow, 10% rabatu na wszystkie opcje ! 

https://fitmakerfischer.com/subskrypcja/

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off