EPIZOD 40

CZOŁEM EKIPO !

Majówka za nami, mam nadzieje, że każdy się odpowiednie zrestartował i zaprogramował na następne tygodnie życia, więc tak abyście wrócili na dobre tory, kilka pomocnych rzeczy ode mnie.

Szot #1 – co obecnie czytam

Jako, że niebawem ruszamy z projektem pizzerii, którą poprowadzą moi przyjaciele, Dominik i Agata, to zagłębiam się w historię i rodzaje tego kultowego dania.

Idealne na czas majówki i pizzowych testów, jakbyście kiedyś byli w okolicy Zgorzelca, to wiecie gdzie musicie zawitać.

The Pizza Bible: The World’s Favorite Pizza Styles, from Neapolitan, Deep-Dish, Wood-Fired, Sicilian, Calzones and Focaccia to New York, New Haven, Detroit, and More

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

jaki podcast zrobił na mnie największe wrażenie

Huberman i Rhonda Patrick – bardzo, bardzo chylę czoła.

Szot #3 – co obecnie oglądam

No cóż, akurat dzisiaj startuje Spin off jednego z moich ulubionych seriali oraz kultowych książek o detektywie Bosch’u , to tylko to mogę polecić.

Zatem Amazon Prime i do boju.

 

>> CLICK CLICK <<

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Człowiek przez długi czas był na szczycie łańcucha pokarmowego i żywił się zdobyczami mięsnymi – co ciekawe, zmiana perspektywy z łowców – zbieraczy, na łowców, mój zmysł carnivora cieszy się jeszcze bardziej

>>CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

I am here to tell you what you don’t want to hear, but need to hear. You might be put-off by my brutal honesty but you just have to realize that it’s ‘tough love

Dan Lok

 

Dan jest jednym z tych mentorów, których lubię śledzić, jest mieszanką Dana Peni i Dana Kennediego – często, kiedy potrzebuje wrócić na tory, wracam do jego materiałów

PURA VIDA !

U Marcina Osmana znajdziecie jego dwie pozycje:

https://www.osmpower.pl/finansowa-pewnosc-dan-lok

https://www.osmpower.pl/fu-money-czyli-stac-mnie-na-to-dan-lok

 

Obie gorąco polecam i przypomina, że na hasło Fit Maker macie rabat na zakupy.

Nie dostaje za to żadnych złotówek – ale to OSM wydaje większość sensownych książek biznesowych. 

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.