FitMaker

EPIZOD 40

CZOŁEM EKIPO !

Majówka za nami, mam nadzieje, że każdy się odpowiednie zrestartował i zaprogramował na następne tygodnie życia, więc tak abyście wrócili na dobre tory, kilka pomocnych rzeczy ode mnie.

Szot #1 – co obecnie czytam

Jako, że niebawem ruszamy z projektem pizzerii, którą poprowadzą moi przyjaciele, Dominik i Agata, to zagłębiam się w historię i rodzaje tego kultowego dania.

Idealne na czas majówki i pizzowych testów, jakbyście kiedyś byli w okolicy Zgorzelca, to wiecie gdzie musicie zawitać.

The Pizza Bible: The World’s Favorite Pizza Styles, from Neapolitan, Deep-Dish, Wood-Fired, Sicilian, Calzones and Focaccia to New York, New Haven, Detroit, and More

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

jaki podcast zrobił na mnie największe wrażenie

Huberman i Rhonda Patrick – bardzo, bardzo chylę czoła.

Szot #3 – co obecnie oglądam

No cóż, akurat dzisiaj startuje Spin off jednego z moich ulubionych seriali oraz kultowych książek o detektywie Bosch’u , to tylko to mogę polecić.

Zatem Amazon Prime i do boju.

 

>> CLICK CLICK <<

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Człowiek przez długi czas był na szczycie łańcucha pokarmowego i żywił się zdobyczami mięsnymi – co ciekawe, zmiana perspektywy z łowców – zbieraczy, na łowców, mój zmysł carnivora cieszy się jeszcze bardziej

>>CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

I am here to tell you what you don’t want to hear, but need to hear. You might be put-off by my brutal honesty but you just have to realize that it’s ‘tough love

Dan Lok

 

Dan jest jednym z tych mentorów, których lubię śledzić, jest mieszanką Dana Peni i Dana Kennediego – często, kiedy potrzebuje wrócić na tory, wracam do jego materiałów

PURA VIDA !

U Marcina Osmana znajdziecie jego dwie pozycje:

https://www.osmpower.pl/finansowa-pewnosc-dan-lok

https://www.osmpower.pl/fu-money-czyli-stac-mnie-na-to-dan-lok

 

Obie gorąco polecam i przypomina, że na hasło Fit Maker macie rabat na zakupy.

Nie dostaje za to żadnych złotówek – ale to OSM wydaje większość sensownych książek biznesowych. 

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off