Układ nerwowy kobiety. Przyczyny problemów

Pracujesz, zarządzasz firmą pod nazwą „dom”, planujesz, przewidujesz, organizujesz. Cały dzień na pełnych obrotach, a wieczorem nie masz siły i ochoty na nic… totalnie Cię odcina… Rano dzwoni budzik, a Ty wyrwana ze snu zastanawiasz się, dlaczego on dzwoni? Jaki jest dzień i o co chodzi?

Układ nerwowy wpływa na funkcjonowanie Twojego organizmu, więc jeżeli jesteś przemęczona, zestresowana, masz problemy z pamięcią i koncentracją, wiedz, że to są sygnały, że musisz się sobą zaopiekować. Istnieją bowiem pewne czynniki, na które powinnaś zwrócić uwagę, ponieważ mogą wpływać na Twój układ nerwowy i prowadzić do różnych problemów zdrowotnych:

  1. Hormony
    Wahania nastroju, problemy ze snem i ogólne zmęczenie mogą być spowodowane zmianami hormonalnymi, takimi jak miesiączka, ciąża, menopauza i hormonalna terapia zastępcza, ponieważ mają ogromny wpływ na układ nerwowy kobiet.

  2. Stres
    Współczesna kobieta często doświadcza stresu z racji wykonywania wielu czynności w ciągu dnia, takich jak praca, opieka nad dziećmi, zajmowanie się domem, co może negatywnie wpływać na układ nerwowy. Długotrwały stres może prowadzić do zaburzeń lękowych, depresji i innych problemów zdrowotnych.

  3. Niedobory żywieniowe
    W XXI wieku jesteśmy przekarmieni i niedożywieni jednocześnie. Jemy za dużo bezwartościowych, niezdrowych posiłków, co często prowadzi do braku podaży witamin i składników odżywczych. My, kobiety, szczególną uwagę powinnyśmy zwrócić na witaminę B12, kwas foliowy i magnez, ponieważ mogą wpływać one na funkcjonowanie naszego układu nerwowego. Niedobory żywieniowe mogą prowadzić do osłabienia pamięci, problemów ze skupieniem uwagi i zmęczenia.

Ciąg dalszy o tym, jak sobie pomóc i zaopiekować się sobą, znajdziesz w kolejnym artykule. Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z informacjami, które Ciebie dotyczą.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat układu nerwowego zapoznaj się z programem " Vademecum Zdrowia".

PAULINA PATYK

Jestem oddaną zwolenniczką zdrowego stylu życia.
Moja podróż do świata żywienia rozpoczęła się od głęboko zakorzenionej pasji pomagania innym w osiąganiu celów. Ta pasja była siłą napędową mojej kariery, inspirując mnie do wywarcia pozytywnego wpływu na życie wielu osób i rodzin

LAB ONE BRAIN RE-CHARGE

149.00 PLN

Suplement diety wspierający pracę mózgu poprzez poprawę koncentracji, pamięci oraz redukcję znużenia. Doskonale sprawdzi się w przypadku okresów zwiększonego wysiłku umysłowego np. intensywnej nauki.

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu „INSULINOWE KŁAMSTWA„.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.