Trzy suplementy diety, które będą wspierać
Twój układ nerwowy

Postanowiłaś zadbać o siebie, zaczęłaś się racjonalnie odżywiać, dbasz o odpowiednią ilość snu, wdrożyłaś aktywność fizyczną i zabrałaś się za medytację. Ale gdy tylko nastaje cisza, nagle Twój umysł zalewają chmury myśli, przypominasz sobie o wszystkich zadaniach do wykonania i w ciągu chwili cała magia pryska! Świeczki, muzyka i to oddychanie na zawołanie wyprowadzają Cię z równowagi… Znasz ten scenariusz?

Układ nerwowy kobiety może być narażony na różne problemy (o których pisałam tutaj), takie jak hormonalne zmiany, stres, niedobory żywieniowe i brak snu. Jednak istnieją sposoby na jego stymulację, takie jak regularna aktywność fizyczna, zdrowa dieta, techniki relaksacyjne (więcej na ten temat pod linkiem). Natomiast czasami to nie wystarcza. Ważne jest, aby kompleksowo dbać i wspierać swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, a układ nerwowy odwdzięczy Ci się poprawą samopoczucia i ogólnym dobrym funkcjonowaniem organizmu.

Podpowiem Ci, jakie suplementy będą wspierać Twój układ nerwowy:

  1. Ashwagandha – wspiera terapię stanów lękowych, depresyjnych, zmęczenia oraz bezsenności.
  2. Panax ginseng – zwiększa odporność na czynniki stresogenne.
  3. Omega-3 – kwasy tłuszczowe są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego układu nerwowego, uspokajają jego nadczynność, budują błony komórek nerwowych.

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, abyś mogła w pełni cieszyć się życiem i z niego korzystać.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat układu nerwowego zapoznaj się z programem " Vademecum Zdrowia".

PAULINA PATYK

Jestem oddaną zwolenniczką zdrowego stylu życia.
Moja podróż do świata żywienia rozpoczęła się od głęboko zakorzenionej pasji pomagania innym w osiąganiu celów. Ta pasja była siłą napędową mojej kariery, inspirując mnie do wywarcia pozytywnego wpływu na życie wielu osób i rodzin

LAB ONE BRAIN RE-CHARGE

149.00 PLN

Suplement diety wspierający pracę mózgu poprzez poprawę koncentracji, pamięci oraz redukcję znużenia. Doskonale sprawdzi się w przypadku okresów zwiększonego wysiłku umysłowego np. intensywnej nauki.

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu „INSULINOWE KŁAMSTWA„.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.