Sposoby na stymulację układu nerwowego

1. Wprowadzenie

Jesteś zmęczona, masz problemy z koncentracją? Z równowagi wyprowadza Cię najmniejsza pierdoła? To znak, że Twój układ nerwowy potrzebuje pomocy. My kobiety w dzisiejszych czasach mamy coraz więcej obowiązków. Często cała logistyka, zarządzanie domem, rodziną, praca i niekiedy własny biznes prowadzi do wyczerpania baterii, dlatego ważne jest to, żebyś dbała o swój układ nerwowy, i mogła czerpać korzyści z życia, bo w końcu po coś to wszystko robisz.

Zaparz sobie kawkę, usiądź wygodnie i poznaj sposoby na stymulację Twojego układu nerwowego. Zanim jednak zaczniesz pracować nad swoją głową, koniecznie zapoznaj się z przyczynami które doprowadziły do Twoich problemów z układem nerwowym.

2. Regularna aktywność fizyczna

Jeżeli chcesz zwiększyć poziom endorfin – hormonów szczęścia rusz się!! Ćwiczenia fizyczne, takie jak jogging, joga czy pływanie, mogą pomóc Ci w redukcji stresu i poprawie funkcjonowania układu nerwowego. Dzięki czemu zadbasz o swój spokój, pozbędziesz się napięć, uwolnisz się od ciągłego zamartwiania się i myślenia o wszystkim co Cię otacza.

3. Zdrowa dieta

Jedz dobrze. Dobrze czyli jak? Jedz kolorowe owoce i warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe, zdrowe tłuszcze takie jak oliwa z oliwek, awokado, orzechy. Pełnowartościowe chude białko, których źródłem jest mięso z piersi kurczaka lub indyka, polędwica wołowa, ligawa. Zadbaj również o spożywanie tłustej ryby minimum dwa razy w tygodniu. Ważne jest również unikanie nadmiaru alkoholu i przetworzonej żywności.

4. Techniki relaksacyjne

Wprowadź do codziennej rutyny techniki relaksacyjne, takie jak medytacja, głębokie oddychanie czy aromaterapia, możesz w ten sposób pomóc sobie w redukcji stresu i poprawie funkcjonowania układu nerwowego.

5. Sen

Odpowiednia ilość snu jest niezwykle ważna dla zdrowia układu nerwowego współczesnej kobiety, więc staraj się utrzymywać regularny harmonogram snu i zapewnić sobie odpowiednią ilość godzin snu każdej nocy, czyli minimum 7h dziennie.

6. Suplementy diety

Warto również wzbogacić swoją dietę o sprawdzone suplementy, które mogą realnie wspomóc Cię w pracy nad przywróceniem prawidłowej równowagi Twojego przemęczonego układu nerwowego, napisałam o nich tutaj: idź do wpisu

PAULINA PATYK

Jestem oddaną zwolenniczką zdrowego stylu życia.
Moja podróż do świata żywienia rozpoczęła się od głęboko zakorzenionej pasji pomagania innym w osiąganiu celów. Ta pasja była siłą napędową mojej kariery, inspirując mnie do wywarcia pozytywnego wpływu na życie wielu osób i rodzin

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu „INSULINOWE KŁAMSTWA„.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.