Odzyskaj energię, zdrowie i kontrolę nad nawykami żywieniowymi.

Indywidualne podejście, wiedza kliniczna i realne wsparcie na każdym etapie — dla trwałych efektów i lepszego samopoczucia.

Umów bezpłatną konsultację
Pierwsza konsultacja wstępna jest bezpłatna i niezobowiązująca.
Kobieta jedząca zdrowy posiłek

Umów bezpłatną konsultację wstępną

Twoje dane są bezpieczne. Nie udostępniamy ich osobom trzecim.

Poznaj swoje potrzeby

Poznaj swoje potrzeby

Podczas rozmowy określimy Twoje cele i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Dopasujemy plan działania do Twojego stylu życia i możliwości.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Konsultacja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Zespół dietetyków FM Centrum

Jako dietetycy, którzy pomogli już wielu przedsiębiorcom i zawodnikom różnych dyscyplin sportowych także na olimpijskim poziomie, dobrze wiemy, na co narażony jest Twój organizm w obliczu intensywnego wysiłku, czy to fizycznego czy umysłowego.

I wiemy też, jak wprowadzenie drobnych, ale istotnych zmian w odżywianiu może sprawić, że Twoje parametry fizyczne i zdrowotne poszybują w górę.

Potrzebujesz praktycznych porad, które zamiast skomplikować, ułatwią Ci życie i zawodowe i prywatne, oraz sprawią, że zaczniesz osiągać więcej!

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy pomóc Tobie?

Kliknij w przycisk poniżej, wyślij zgłoszenie i zapisz się na rozmowę wstępną, na której omówimy plan, dzięki któremu będziesz mógł przejąć kontrolę nad swoim ciałem i sprawić, by zaczęło Ciebie słuchać i wykonywało Twoje polecenia.

UMÓW KONSULTACJĘ

* Konsultacja wstępna jest bezpłatna

Dla kogo jest współpraca?

Zapracowani przedsiębiorcy

Zapracowani
przedsiębiorcy

Brak czasu, częste wyjazdy, nieregularne posiłki.

Osoby z problemami jelitowymi i hormonalnymi

Osoby z problemami
jelitowymi i hormonalnymi

SIBO, IBS, Hashimoto, PCOS i inne zaburzenia.

Osoby chcące schudnąć

Osoby chcące
schudnąć

Zdrowa redukcja masy ciała i trwałe nawyki.

Osoby z niską energią

Osoby z niską
energią

Zmęczenie, spadki nastroju, brak motywacji.

Co otrzymujesz we współpracy?

Indywidualna strategia żywieniowa

Indywidualna strategia żywieniowa

Dopasowana do Twoich potrzeb, stylu życia i celów zdrowotnych.

Zalecenia i plan działania

Zalecenia i plan działania

Praktyczne wskazówki, przepisy i plan krok po kroku.

Wsparcie i kontrola postępów

Wsparcie i kontrola postępów

Regularne spotkania i modyfikacja planu.

Edukacja żywieniowa

Edukacja żywieniowa

Zrozumiesz, jak działa Twoje ciało i żywność.

Suplementacja

Suplementacja jeśli potrzebna

Dobór bezpiecznej i skutecznej suplementacji.

Jak wygląda współpraca?

1 Konsultacja

Konsultacja

Poznajemy Twoje potrzeby, cele i historię zdrowia.

2 Analiza

Analiza

Analizujemy wyniki badań, nawyki i styl życia.

3 Plan

Plan

Otrzymujesz indywidualny plan żywieniowy i zalecenia.

4 Prowadzenie

Prowadzenie

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie i wspieramy Cię w zmianie.

Dlaczego FM Centrum?

Kliniczne podejście

Kliniczne podejście

Łączymy wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej, medycyny funkcjonalnej i najnowszych badań.

Dopasowanie do życia

Dopasowanie do życia

Tworzymy plany, które są realne do wdrożenia i dopasowane do Twojej codzienności.

Realne wsparcie

Realne wsparcie

Jesteśmy obok — motywujemy, wyjaśniamy i pomagamy osiągać trwałe efekty.

Poznaj dietetyków FM Centrum

Paulina Patyk

Paulina Patyk

Dietetyk kliniczny

Specjalizuje się w dietoterapii zaburzeń hormonalnych, SIBO i chorób autoimmunologicznych. Pomaga odzyskać równowagę i dobre samopoczucie.

Więcej o Paulinie →
Karolina Świnicka

Karolina Świnicka

Dietetyk kliniczny

Wspiera w redukcji masy ciała, budowaniu zdrowych nawyków i poprawie wyników badań. Stawia na edukację i harmonię.

Więcej o Karolinie →

Opinie klientów

Najczęstsze pytania

Zazwyczaj trwa około 15–30 minut i służy rozpoznaniu Twojej sytuacji oraz dobraniu najlepszej ścieżki współpracy.

Częstotliwość zależy od celu, problemu i wybranego zakresu współpracy. Ustalamy ją indywidualnie.

Tak. Plan jest dopasowany do Twojego celu, zdrowia, stylu życia, możliwości czasowych i preferencji.

W zależności od zakresu współpracy otrzymujesz zalecenia, przykładowe posiłki, przepisy i praktyczny plan działania.

Tak. Konsultacje i prowadzenie mogą odbywać się online, co sprawdza się szczególnie przy intensywnym trybie życia.

Tak, jeśli jest taka potrzeba. Suplementacja jest dobierana rozsądnie, na podstawie celu, objawów i wyników badań.

BARDZO WAŻNE!

Pamiętaj, że pracujemy nad Twoim planem i Twoimi efektami, więc to Ty jesteś odpowiedzialny za dążenie do założonych celów oraz dokumentowanie swoich wyników.

Jesteśmy dla Ciebie dostępni, kiedy tego potrzebujesz, ale nie będziemy przypominali o swoim istnieniu. Jeśli będziesz maksymalnie zaangażowany w cały proces, wtedy Twoja praca ma sens i przyniesie dobre rezultaty. My jesteśmy tylko dodatkiem, aby wskazać Ci odpowiedni kierunek.

Zacznij swoją
współpracę z FM Centrum

Zrób pierwszy krok do lepszego zdrowia i samopoczucia. Jesteśmy tu, by Ci pomóc.

Twoje dane są bezpieczne. Nie udostępniamy ich osobom trzecim.

Koszyk
×

Szybki zakup

Podsumowanie zakupu

Ładowanie podsumowania...

Metoda płatności

Ładowanie metod płatności...

Przetwarzanie...

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

MASZ PYTANIA?

Skorzystaj z formularza poniżej.

CHCESZ WYNIEŚĆ SWÓJ ROZWÓJ
NA JESZCZE WYŻSZY POZIOM?

CHCESZ WYNIEŚĆ SWÓJ ROZWÓJ NA JESZCZE WYŻSZY POZIOM?

Dołącz do unikatowej sesji
powebinarowego Q&A!

Dołącz do unikatowej sesji powebinarowego Q&A!

Zapisujesz się na webinar – to już pierwszy krok, by zmienić swój biznes w maszynę zarabiającą.
Ale co, jeśli po webinarze i przerobieniu zeszytu ćwiczeń pojawią się dodatkowe pytania, na które potrzebujesz konkretnych odpowiedzi?

Oferuję Ci wyjątkową szansę – dołącz do limitowanej sesji Q&A! To tylko 30 miejsc z dostępem do godzinnej, interaktywnej sesji, gdzie będziesz mógł bezpośrednio zadawać pytania, rozwiewać wątpliwości i doprecyzować wszystkie strategie omawiane na webinarze.

DLACZEGO WARTO?

Indywidualne odpowiedzi na Twoje pytania – konkretna pomoc, która przybliży Cię do celu na podstawie mojego doświadczenia.

Ekskluzywna liczba miejsc – tylko 30 uczestników, aby każdy miał możliwość zadawać pytania.

Dalszy rozwój – wykorzystaj tę okazję, by naprawdę wyróżnić swój biznes na tle konkurencji.

Nie przegap tej możliwości – kliknij poniżej i zarezerwuj swoje miejsce na sesji Q&A już teraz!

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz: nagranie z rozmowy (audio + video), szczegółowy brief pokonsultacyjny (PDF, 15–20 stron), system żywieniowy na 12 tygodni oraz analizę wyników badań z rekomendacjami.

4. Konsultacja trwa 90 minut. Plus 15 minut follow-up w 8. tygodniu.

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign form=35 css=1]

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign form=29 css=1]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.