Badania do kawy #13

Czołem Ekipo !

Wracamy do Was z kolejnymi badaniami do kawy.

Więc zaparzcie ESKPRESSO i bawcie się dobrze.

Badanie numer 1

Aktywność fizyczna może hamować rozwój Parkinsona u osób ze zdiagnozowanymi zaburzeniami.

To znaczy, że ruch, który sam w sobie stymuluje BDNF może hamować rozwój zaburzeń neurodegeneracyjnych, co przekłada się na lepszą jakość życia pacjentów z Parkinsonem.

Uczestnicy, którzy byli bardziej aktywni, mieli zmniejszoną szansę rozwoju zarówno łagodnych zaburzeń poznawczych, jak i demencji, a uczestnicy, którzy stali się mniej aktywni w trakcie badania, mieli większe prawdopodobieństwo wystąpienia tych trudności poznawczych. Zwiększone ryzyko zaburzeń poznawczych wiązało się również z nasileniem zaburzeń funkcjonowania motorycznego.

Więc – jeżeli chcesz mieć zdrowy mózg ruszaj dupę.

„ Nie zbudujesz ciała nie budując mózgu, nie zbudujesz mózgu, nie budując ciała „

Link do badania – > https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1755296622000230

Badanie numer 2

Badania przeprowadzone w USA wykazują, że szacowana długość życia po raz kolejny spadła w 2021 –

Zaktualizowana analiza, opublikowana w PLOS ONE, wskazuje, że oczekiwana długość życia w USA w chwili urodzenia spadła o 2,2 roku z 78,8 w 2019 r. do 76,6 w 2021 r. Szacowany spadek średniej długości życia w 2021 r. jest o 0,6 roku większy niż spadek obserwowany w 2020 r.

Co prawda zakłada się, że głównym czynnikiem wpływającym na skrócenie czasu życia jest COVID, to należy zwrócić uwagę na zmiany jakie nastąpiły w trakcie pandemii- wzrost zaburzeń skorelowanych z depresją, wzrost przypadków otyłości i nadwagi oraz innych zaburzeń zdrowotnych

Co mogę powiedzieć – zacznijcie mocno dbać o swoje ciało i układ sercowo naczyniowy i w tym wszystkim nie dajcie się zwariować, bo obecne czasy nas mocno orają.

Link do badania – > https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0272973

Badania numer 3

Sen może stać się jednym z markerów zaburzeń naszego zdrowia – i nie to ile śpimy ale to jak śpimy.

Zmiany rytmu serca, zmiany temperatury, HRV  , częstotliwość oddechów mogą stać się w przyszłości markerami, które pozwolą wykrywać zagrożenia ze stronu np. układu sercowo naczyniowego.

Wygląda to zacnie.

Link do badania – > https://scopeblog.stanford.edu/2022/08/31/scientists-calculate-sleep-age-mortality/

Ps: Już w ten czwartek wieczorem będzie miała premiera kursu biznesowego dla branży fitness i nie tylko. Co więcej w ten piątek zaczynamy pełną wyprzedaż naszych kursów  ! 

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.