Badania do kawy #14

Czołem !

Witam Was w kolejnej edycji badań do kawy.

Tym razem połączoną z małą autopromocją – bo przedłużyliśmy urodzinową wyprzedaż programów do dzisiaj do 24.00, więc każde badanie będzie dedykowane i połączone z kursem lub programem w którym poruszam temat tych problemów

Pamiętajcie, że jako moje plemię na hasło 5szotow , macie dodatkowy rabat 5% na zakupy w sklepie na fitmakerfischer.com

Badanie numer 1

Spożywanie większej ilości produktów pochodzenia roślinnego ( szczególnie o wysokim stopniu przetworzenia) może zwiększać stany zapalne u osób otyłych

Klik – klik – https://theveganherald.com/2022/09/study-increasing-consumption-of-plant-based-foods-may-mitigate-obesity-induced-inflammation/

Co ciekawe – od jakiegoś czasu pojawią się doniesienia o wyższym poziomie il-6 u osób spożywających pokarmy strączkowe oraz pogłębieniu istniejących zaburzeń gospodarki cukrowej w diecie wege ( znowu, przetworzenie gra główną rolę) , szczególnie u osób z już zaburzoną gospodarką cukrową.

Zawsze powtarzam – dieta wege / vegan wymaga odpowiedniej suplementacji i odpowiedniego ułożenia game planu, w innym wypadku coś co ma działać na Twoje zdrowie działa przeciwko Tobie.

W programie 80/20 poruszam temat konstrukcji diety i składowych, które pomogą ci ogarnąć podstawowe kwestie jakości jedzenia -> https://fitmakerfischer.com/produkt/dieta-80-20/

Badanie numer 2

O Kwasach omega 3 mówię i piszę bardzo często. Kolejne badania pokazują jak istotne jest spożycie oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu EPA / DHA  w ludzkim organizmie, tym razem w kontekście jakości snu.

Klik – klik – https://iafns.org/publication/pufa-%cf%89-3-and-%cf%89-6-biomarkers-and-sleep-a-pooled-analysis-of-cohort-studies-on-behalf-of-the-fatty-acids-and-outcomes-research-consortium-force/

Osoby, które utrzymywały odpowiednie stężenia EPA i DHA w swoim ciele miały zdecydowanie lepszą jakość snu i były mniej skłonne do spania dłużej niż 9h na dobę – co jest skorelowane z tym, że ich sen miał lepszy rozkład na poszczególne fazy snu oraz wpływem omega 3 na białka odpowiedzialne za kodowanie rytmu dobowego.

O tym jak Omega 3 wpływa na Twój mózg i dlaczego są bardzo ważne mówię w programie Mózg jak żyleta ( jeden z najlepszych kursów jaki przygotowałem) -> https://fitmakerfischer.com/produkt/kurs-mozg-jak-zyleta/

Badanie numer 3

Spożywanie przez matkę ryb, które mogą być bogate w rteć, nie ma negatywnego wpływu na zdrowie płodu, ze względu na inne składowe działające ochronnie zawarte w spożywanych rybach.

Według nowego badania przeprowadzonego przez University of Bristol, poziom rtęci u kobiety w ciąży prawdopodobnie nie będzie miał negatywnego wpływu na rozwój dziecka, pod warunkiem, że matka je ryby.

Słowo klucz – prawdopodobnie  

Zdecydowanie w przypadku kobiet, które należą do grupy wysokiego ryzyka, jak PCOS czy inne choroby autoimmunologiczne nie ryzykowałbym z takim stwierdzeniem i nagle przeładowaniem diety w ryby – suplementacja Omega 3 dobrej jakości wydaje się być bezpieczniejszym rozwiązaniem.

Na temat PCOS i ciąży dowiesz się więcej w programie -> https://fitmakerfischer.com/produkt/pcos/

Pamiętajcie, że promocja obowiązuje wszystkie programy dostępne na stronie fitmakerfischer.com oraz , że na hasło 5szotow macie dodatkowy rabat, na wszystkie programy dostępne na stronie

Pura vida ! 

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu “INSULINOWE KŁAMSTWA“.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.