FitMaker

EPIZOD 35

CZOŁEM EKIPO !

Z powodów małych perturbacji zdrowotnych, szoty z zeszłego tygodnia zostały odwołane, dlatego teraz podsyłam je w wersji double.

Więc na mój koszt – podwójna kawa, podwójny Rum z cola ( pamiętaj, że rum przed 12 powoduje, że jesteś piratem, nie alkoholikiem) albo podwójne szoty Srebrnego Patrona.

 

Bez przedłużania

Szot #1 – co obecnie czytam

  1. Zeszły tydzień to Finansowa Alchemia od Dana Kenedy – to książka, która na pierwszym spotkaniu sprezentował mi Rafał Mazur w wersji Angielskiej i która przy umiejętnym wykorzystaniu jest zbawieniem dla Wielu biznesów.

Wydana przez Wszechmocnego Marcina Osmana po Polsku.
Pamiętajcie, że na hasło Fitmaker macie rabat.

2. Memoiry od Matthew Mcconaughey – czyli Greenlight. Ten tydzień to nieco luźniejsza pozycja, po wydaniu Kursu Mózg jak żyleta ( info znajdziecie niżej), potrzebowałem trochę odpoczynku i okazało się, że Greenlight jest idealną odskocznią – napisana w zupełnie innym stylu niż Will od Willa Smitha. Zupełnie RAW, opowiada ciekawe historie z życie tego Pana i jednego z aktorów, którego lubie oglądać, szczególnie za Rolę Prawnika z Lincolna na podstawie Ksiązek autora „ Boscha „ – polecam, dużo życiowych elementów, tym bardziej, że moja życiowa historia jest równie Raw, jak jego.

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

1. Na rozluźnienie – Joe Rogan i Monthy Franklin – rozmowa o pierdołach, sporo śmiechu, polecam na luźniejsze potrzeby :

>> CLICK CLICK <<

2. Tim Ferris i Mark Zuckerberg – tak, to zdecydowanie trudniejsza rozmowa, nie jestem fanem założyciela FB i Metavers z wielu powodów, ale trzeba oddać, że jego pokazywanie się publicznie i wyjście do Podcastów coś znaczy :

>> CLICK CLICK <<

Szot #3 – co obecnie oglądam

Bardzo dobry dokument na HBO GO o jednym z największych biznesmenów w historii :

Carl Icahn: Niespokojny miliarder

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Zbierając materiały do Kursu Mózg jak żyleta zanurzyłem się w materiałach dotyczących pracy mózgu , diety oraz innych ciekawych spraw  – dwie rzeczy, które są dla mnie mega istotne

1. Dieta śródziemnomorska wydaje się być najlepszą opcją dla Twojego mózgu i jego działań ->

>>CLICK CLICK <<

2. Superfood dla twojego mózgu ? Borówki. ->

>>CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

“We all step in shit from time to time. We hit roadblocks, we fuck up, we get fucked, we get sick, we don’t get what we want, we cross thousands of “could have done better”s and “wish that wouldn’t have happened”s in life. Stepping in shit is inevitable, so let’s either see it as good luck, or figure out how to do it less often.”

 

Każdy z nas czasami wpadnie w gówno, naucz się albo to tolerować, albo rzadziej wpadać w gówno .

PURA VIDA !

PS.

Ruszyła sprzedaż Kursu mózg jak żyleta. Kursu, który jest najlepszym programem jaki stworzyłem pod względem merytoryki.

Podzielonego na dwie części – styl życia i suplementacja

Styl życia jest częścią dla Tych, którzy chcą zmienić to co i jak robią – od snu, przez dietę , medytację – jasne informacje jak każdy z tych rzeczy wpływa na ciebie, albo na Twoich klientów.

 Jakie produkty są dla ciebie zła a jakie MUSISZ jeść, żeby mieć młody mózg.

Jak i ile się ruszać .

Jak to wszystko połączyć, żeby mieć najlepszy efekt.

Druga część to już ta, która albo będzie uzupełnieniem Stylu życia, albo zbawienie, jeżeli nie chcesz lub nie możesz go zmienić.

Czyli suplementacja – od wspierającej naukę, skupienie czy kreatywność, po tą minimalizującą Twój destrukcyjny styl życia, kończąc na tej, która chcesz dać swoim rodzicom, żeby uchronić ich przed demencją albo opóźnić jej rozwój.

Kończąc na Bonusie – czyli jak poradzić sobie z mgłą mózgową po Covidzie i jak hamować rozwój chorób neurodegeneracyjnych, jeżeli tak jak ja, jesteście posiadaczami genu APO e -4.

Dla Was moi wspólnicy w Tekili i kawie – na hasło 5szotow , rabat 5% na cały kurs.

 

https://fitmakerfischer.com/produkt/kurs-mozg-jak-zyleta/

 

Shopping Cart

REGULAMIN DLA 30 DNI

Jeżeli jesteś już weteranem dietetycznym, kalorie nie są dla Ciebie pojęciem obcym,  wiesz czym jest liczenie makroskładników, potrafisz budować swoje menu i chcesz dostać Game Plan, który pozwoli Ci w końcu osiągnąć Twoje cele oraz chcesz w trakcie tego procesu mieć przy sobie kogoś, kto będzie trzymał rękę na pulsie, analizował i dobierał kierunek Twojej podróży

– to jest właśnie opcja dla Ciebie.

Jednak zanim rzucisz się na zakup tej opcji, to musisz poznać reguły gry – a te są twarde i niezbędne do tego, abyś osiągnął to, czego nie zrobiłeś wcześniej.

Ta opcja absolutnie nie jest wyborem dla osób, które nigdy nie pracowały z dietetykiem lub nie są odpowiednio zmotywowane do pracy nad osiągnięciem swojego celu.

Wybierając tę opcję, zgadzasz się na pracę według moich reguł – trzymania się zasady prowadzenia dziennika oraz kontaktu 1 – 14 – 28-go dnia.

Tak jak wspomniałem wcześniej – to jest opcja dla weteranów, którzy chcą solidnych wyników i potrzebują przewodnika do osiągnięcia swoich celów.

REGULAMIN KONSULTACJI

Jednorazowa rozmowa, na której możesz rozwiać swoje wątpliwości w tematach żywienia i suplementacji.

W trakcie 60 minutowej rozmowy żadne tematy nie są off-limit – im więcej pytań przygotujesz, tym więcej się dowiesz.

Jeżeli wyślesz mi listę pytań przed konsultacją, być może uda mi się również przygotować dla Ciebie ekstra materiały dotyczące Twojego problemu.

Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz drogowskaz i sam pracujesz nad swoim celem – zawsze możesz wrócić po więcej informacji.

ZADAJ PYTANIE DO Q&A

Krok 1
Opłać
Krok 2
Przygotuj wszystkie niezbędne informacje
Krok 3
Wybierz termin spotkania
Krok 4
30 min przed spotkaniem otrzymasz link do połączenia zoom
Krok 5
Do 48h po spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne
Krok 6
The game is on / fit maker is off