EPIZOD 35

CZOŁEM EKIPO !

Z powodów małych perturbacji zdrowotnych, szoty z zeszłego tygodnia zostały odwołane, dlatego teraz podsyłam je w wersji double.

Więc na mój koszt – podwójna kawa, podwójny Rum z cola ( pamiętaj, że rum przed 12 powoduje, że jesteś piratem, nie alkoholikiem) albo podwójne szoty Srebrnego Patrona.

 

Bez przedłużania

Szot #1 – co obecnie czytam

  1. Zeszły tydzień to Finansowa Alchemia od Dana Kenedy – to książka, która na pierwszym spotkaniu sprezentował mi Rafał Mazur w wersji Angielskiej i która przy umiejętnym wykorzystaniu jest zbawieniem dla Wielu biznesów.

Wydana przez Wszechmocnego Marcina Osmana po Polsku.
Pamiętajcie, że na hasło Fitmaker macie rabat.

2. Memoiry od Matthew Mcconaughey – czyli Greenlight. Ten tydzień to nieco luźniejsza pozycja, po wydaniu Kursu Mózg jak żyleta ( info znajdziecie niżej), potrzebowałem trochę odpoczynku i okazało się, że Greenlight jest idealną odskocznią – napisana w zupełnie innym stylu niż Will od Willa Smitha. Zupełnie RAW, opowiada ciekawe historie z życie tego Pana i jednego z aktorów, którego lubie oglądać, szczególnie za Rolę Prawnika z Lincolna na podstawie Ksiązek autora „ Boscha „ – polecam, dużo życiowych elementów, tym bardziej, że moja życiowa historia jest równie Raw, jak jego.

Szot #2 – jaki podcast w tym tygodniu grał na moich słuchawkach

1. Na rozluźnienie – Joe Rogan i Monthy Franklin – rozmowa o pierdołach, sporo śmiechu, polecam na luźniejsze potrzeby :

>> CLICK CLICK <<

2. Tim Ferris i Mark Zuckerberg – tak, to zdecydowanie trudniejsza rozmowa, nie jestem fanem założyciela FB i Metavers z wielu powodów, ale trzeba oddać, że jego pokazywanie się publicznie i wyjście do Podcastów coś znaczy :

>> CLICK CLICK <<

Szot #3 – co obecnie oglądam

Bardzo dobry dokument na HBO GO o jednym z największych biznesmenów w historii :

Carl Icahn: Niespokojny miliarder

Szot #4 – jakie badanie zrobiło na mnie największe wrażenie

Zbierając materiały do Kursu Mózg jak żyleta zanurzyłem się w materiałach dotyczących pracy mózgu , diety oraz innych ciekawych spraw  – dwie rzeczy, które są dla mnie mega istotne

1. Dieta śródziemnomorska wydaje się być najlepszą opcją dla Twojego mózgu i jego działań ->

>>CLICK CLICK <<

2. Superfood dla twojego mózgu ? Borówki. ->

>>CLICK CLICK <<

Szot #5 – Jaki cytat kontempluje

“We all step in shit from time to time. We hit roadblocks, we fuck up, we get fucked, we get sick, we don’t get what we want, we cross thousands of “could have done better”s and “wish that wouldn’t have happened”s in life. Stepping in shit is inevitable, so let’s either see it as good luck, or figure out how to do it less often.”

 

Każdy z nas czasami wpadnie w gówno, naucz się albo to tolerować, albo rzadziej wpadać w gówno .

PURA VIDA !

PS.

Ruszyła sprzedaż Kursu mózg jak żyleta. Kursu, który jest najlepszym programem jaki stworzyłem pod względem merytoryki.

Podzielonego na dwie części – styl życia i suplementacja

Styl życia jest częścią dla Tych, którzy chcą zmienić to co i jak robią – od snu, przez dietę , medytację – jasne informacje jak każdy z tych rzeczy wpływa na ciebie, albo na Twoich klientów.

 Jakie produkty są dla ciebie zła a jakie MUSISZ jeść, żeby mieć młody mózg.

Jak i ile się ruszać .

Jak to wszystko połączyć, żeby mieć najlepszy efekt.

Druga część to już ta, która albo będzie uzupełnieniem Stylu życia, albo zbawienie, jeżeli nie chcesz lub nie możesz go zmienić.

Czyli suplementacja – od wspierającej naukę, skupienie czy kreatywność, po tą minimalizującą Twój destrukcyjny styl życia, kończąc na tej, która chcesz dać swoim rodzicom, żeby uchronić ich przed demencją albo opóźnić jej rozwój.

Kończąc na Bonusie – czyli jak poradzić sobie z mgłą mózgową po Covidzie i jak hamować rozwój chorób neurodegeneracyjnych, jeżeli tak jak ja, jesteście posiadaczami genu APO e -4.

Dla Was moi wspólnicy w Tekili i kawie – na hasło 5szotow , rabat 5% na cały kurs.

 

https://fitmakerfischer.com/produkt/kurs-mozg-jak-zyleta/

 

Shopping Cart

POMOC TECHNICZNA

Czas na odpowiedź do 72h

Badania dla mężczyzn

Badania dla kobiet

Nasze zadanie jest jedno – pomóc Twojemu biznesowi
i Twojej marce wejść na wyższy poziom.

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

Tylko teraz masz unikalną okazję ogrzać się w słońcu i obezwładniającej energii geniuszu Fisia – czyli spotkać się ze mną na szkoleniu w Warszawie.

Bowiem myśl o dożynaniu keto-mitów rozpala mnie tak bardzo, że postanowiłem robić to twarzą w twarz – jednocześnie drugą ręką dopijając kolejną kawę.

Przy okazji kawy – o bullettproff coffee też będziemy rozmawiać.

Ale do brzegu: 20 szczęśliwców będzie miało niewątpliwą okazję wziąć udział w unikalnym stacjonarnym szkoleniu „INSULINOWE KŁAMSTWA„.

Różnica pomiędzy przerabianiem programu Fisia online a braniem udziału w szkoleniu na żywo jest taka jak między czytaniem Harlequina a braniem udziału w orgii w rezydencji Playboya.

W skrócie – będziemy wchodzili w tematy głęboko i po kolej. A ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia – na końcu otrzymujesz sesję Q&A, zwaną również HOT SEATS, gdzie Ty pytasz a Fisiu odpowiada.

PS – przed wyrażeniem chęci na udział w szkoleniu na żywo, skonsultuj się ze swoim lekarzem, farmaceutą oraz dzielnicowym.

1945.00zł

KURS ONLINE

945.00zł

KURS ONLINE + szkolenie stacjonarne (24.02.24 Warszawa)

1945.00zł

OPIS SZKOLENIA

Jesteś zawodnikiem sportów walki ?
Trenujesz sporty walki amatorsko dla Swojego zdrowia ?
Jesteś dietetykiem, który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?
Jesteś trenerem , który chce pracować lub pracuje ze sportowcami walki ?

Wejdź na wyższy poziom, dzięki doświadczeniu , które zdobyliśmy pracując z zawodnikami walczącymi dla największych i najlepszych organizacji na świecie, zdobywających tytułu mistrzów Polski, Europy czy świata.

DLACZEGO WARTO Przyjechać na szkolenie ?

To szkolenie, które opiera się na pracy dwóch praktyków, którzy pracują na co dzień z zawodnikami sportów walki , takich jak MMA, BJJ, K1 , Muay Thai, Kickboxing, Zapasy czy Taekwondo.
Co więcej – dwóch osób, które trenują sporty walki od lat, dzięki czemu rozumieją problemy z jakimi spotykają się zawodnicy w swoim codziennym życiu.
Dzięki nam dostaniesz szereg narzędzie do bycia lepszym , lub do dostarczenia lepszych narzędzi dla Swoich podopiecznych.

W końcu chcesz pracować z najlepszym i jak najlepsi ?

Co więcej, to jedyna taka okazja, żeby spotkać się z nami osobiście, nie będzie innych terminów w innych miastach – Tylko Kraków, tylko 3 i 4 grudnia.
Jeżeli to cię nie przekonało, to na miejscu spotkasz wielu naszych podopiecznych, którzy na co dzień biją się o największe laury w sportach walki.

DALEJ ZA MAŁO ?

W sobotę po całym dniu na szkoleniu zapraszamy cię na matę, gdzie będziemy mogli się pokulać, potrenować i wymienić się doświadczeniami z Sali treningowej a na koniec wypić piwo bezalkoholowe.

Dwa dni
Żywienie i suplementacja – dzień 1
Trening praktyka – dzień 2

Tylko 50 miejsc.

Nie czekaj.

REGULAMIN KONSULTACJI

1. Przed rozmową należy przesłać wszystkie dokumenty, które zostały wysłane po opłaceniu konsultacji i wybraniu terminu spotkaniaKonsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

2. Konsultacje odbywają się poprzez Zoom – link do spotkania przyjdzie 15 minut przed rozpoczęciem

3. Po konsultacji otrzymujesz tylko nagranie z rozmowy

4. Konsultacja trwa 60 minut

5. W trakcie konsultacji odpowiadam na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania.

SUBSKRYPCJA

ZAPISZ SIĘ DO
5SHOTÓW

[activecampaign]

ZAPISZ SIĘ DO 5 SHOTÓW

[activecampaign]

Zapisując się do "5Shotów", jednoznacznie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.